Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piękna dziennikarka TVN wzięła ślub z ukochaną. Para zaapelowała do Polaków
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 24.06.2024 13:29

Piękna dziennikarka TVN wzięła ślub z ukochaną. Para zaapelowała do Polaków

Marta Warchoł, Iwona Widomska
Fot. instagram.com/marta.warhol/

Marta Warchoł i Iwona Widomska wzięły ślub! Dziennikarka TVN24 i jej wybranka postanowiły posumować całą uroczystość. Małżonki pokusiły się przy tym o mocne słowa i wystosowały ważny apel do wszystkich zakochanych.

Marta Warchoł i Iwona Widomska już po ślubie

Wieści o ślubie pary pojawiła się w sobotę 22 czerwca. O uroczystości poinformowała ich przyjaciółka w mediach społecznościowych. Całe wydarzenie miało miejsce w iście bajowych okolicznościach. Z dostępnych w mediach społecznościowych zdjęć można wyczytać, że uroczystość odbyła się w plenerze. Ceremonia spotkała się z wieloma komentarzami i gratulacjami zarówno od fanów zakochanych jak i kolegów i koleżanek ze stacji, w której pracują.
 

Nel z "Pustyni i w puszczy" wzięła ślub. Fani dobrze znają jej wybranka

Ślub odbył się w trakcie miesiąca dumy

Ślub pary odbył się w czerwcu, który jest miesiącem dumy, czyli świętem społeczności LGBT+. O całej uroczystości chętnie pisali zgromadzenie goście. Wszyscy chórem podkreślali wyjątkową atmosferę, bajkową scenerię oraz ogrom wzruszeń, które towarzyszyły całemu wydarzeniu. Po wszystkim Marta Warchoł postanowiła opublikować na Instagramie podsumowujący post.

Czysta miłość, nieziemskie emocje, wzruszenie ciężkie do opanowania. To był najwspanialszy wieczór w naszym wykonaniu. Od teraz ogłaszamy się żoną i żoną - napisała dziennikarka TVN24.

ZOBACZ: Piękna dziennikarka TVN wzięła ślub z partnerką. Na ceremonii gwiazdy stacji

Do postu dołączone zostały także dwie fotografie z uroczystości, na których widać panny młode w długich, białych sukniach. Dziennikarka w opisie wspomniała także o polskim prawie, które nie obejmuje ślubów par jednopłciowych. Marta Warchoł zwróciła jednak uwagę, że teraz najważniejsza jest dla niej miłość, a na dyskusję na temat polskiego systemu legislacyjnego przyjdzie jeszcze czas.

Na chwilę zapomniałyśmy o obowiązującym prawie… ale o tym kiedy indziej. Dziś się cieszymy tym co mamy #loveislove - dodała.

Marta Warchoł i Iwona Widomska z ważnym apelem

Para chętnie opowiada o łączącym je uczuciu. W przypadku jednego z postów postanowiły nawet zaapelować do polskiej społeczności. Zwróciły uwagę głównie na to, co jest najważniejsze w miłości. Podkreśliły także, że każdy może kochać kogo i jak chce.

Dużo miłości, a co za tym idzie: cierpliwości, oddania, wyrozumiałości, determinacji i przywiązania, a przede wszystkim ODWAGI i czego sobie życzycie, bo każdy z nas miłość i związek buduje po swojemu, bo każdy może kochać jak chce i kogo chce, najważniejsze, żeby robił to całym sercem - napisała Warchoł.

ZOBACZ: Dopiero co się zaręczyła, a tu takie wieści. Wielki sukces Beaty Kozidrak, posypały się gratulacje

W dalszej części wpisu dziennikarka TVN24 zwróciła uwagę na negatywne komentarze i hejt, który spływa na nią i jej żonę. Warchoł po raz kolejny podkreśliła, że miłość nie wyklucza i wystosowała mały apel do wszystkich obserwujących.

Miłość nie wyklucza, nie wybiera, po prostu pojawia się. Nieważne, co mówią inni, nieważne, czy znajdą się celebryci chętni do krytyki - dodała.