Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piękna prezenterka wzięła ślub. Wyszła za mąż za szychę z Polsatu
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 23.06.2024 21:27

Piękna prezenterka wzięła ślub. Wyszła za mąż za szychę z Polsatu

Daria Wąsiewska
fot. Instagram @dariawasiewska

Daria Wąsiewska, która od kilku lat współpracuje z Polsatem, wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest dziennikarz Piotr Witwicki, również związany ze stacją. Świeżo poślubieni małżonkowie zamieścili w sieci krótkie nagranie z tego wydarzenia.

Daria Wąsiewska wzięła ślub

Daria Wąsiewska od kilku lat współpracuje z Polsatem. Najpierw widzowie mieli okazję poznać ją jako pogodynkę, a od 2022 roku mają możliwość oglądać ją na kanale Wydarzenia 24, gdzie pracuje jako prezenterka. 

Zarówno Daria Wąsiewska, jak i jej świeżo poślubiony małżonek, są aktywni w social mediach i systematycznie zamieszczają w sieci kadry związane nie tylko z życiem zawodowym, ale również prywatnym. Pośród kadrów z ciekawych wojaży i wykonanych w studio informacyjnym, pojawiło się również nagranie ze ślubu.

Mąż prezenterki, Piotr Witwicki, opublikował na Instagramie krótki film, w którym pokazał kilka fragmentów z uroczystości, podpisując je krótkim i żartobliwym komentarzem.

Zrobiliśmy to - możemy przeczytać.

Żona Kurskiego ostro o TVP. Porównuje polskość do Martyniuka

Ślub Darii Wąsiewskiej i Piotra Witwickiego

Choć w sieci można znaleźć zdjęcia Darii Wąsiewskiej i Piotra Witwickiego, to jednak zakochani dość skrzętnie pilnują swojej prywatności. Wyjątkiem od tej reguły było nagranie wykonane podczas ślubu oraz wesela. Jak podaje Pomponik, dziennikarska para sakramentalne “tak” powiedziała sobie w urokliwym kościele znajdującym się w Starej Miłosnej, a po ślubie wraz z najbliższymi udali się do restauracji, gdzie wspólnie z zaproszonymi gośćmi celebrowali uczucie, które ich połączyło.

ZOBACZ TAKŻE: Marianna Schreiber o kulisach rozstania z mężem. Wspomina o dramacie

Kim jest mąż Darii Wąsiewskiej?

Daria Wąsiewska wyszła za Piotra Witwickiego, który od wielu lat związany jest z pracą w mediach: jeszcze jako student pracował w Radiu Sfera, a w 2005 roku zadebiutował jako producent w stacji TVN24. Następnie pracował w TVP, po czym przeszedł do Polsat News. Był tam reporterem, a następnie działał jako prowadzący programy, m.in. “Gość wydarzeń” czy “Śniadanie w Polsat News”.

W 2020 roku Piotr Witwicki został redaktorem naczelnym portalu interia.pl, a dwa lata później zaczął prowadzić “Wydarzenia”. Przed kilkoma miesiącami pojawiła się informacja, że został szefem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.