Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żora Korolyov zmarł nagle. 13-letnia córka uczciła jego pamięć, ciężko powstrzymać łzy
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.06.2024 10:12

Żora Korolyov zmarł nagle. 13-letnia córka uczciła jego pamięć, ciężko powstrzymać łzy

Żora Korolyov
Fot. KAPIF

Od śmierci Żory Korolyova minęło prawie 3 lata. Z okazji przypadającego na 23 czerwca Dnia Ojca córka zmarłego tancerza postanowiła opublikować poruszający wpis. Choreograf odszedł tuż przed 11. urodzinami Soni.

Prawie 3 lata od śmierci Żory Korolyova

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku. Informacja o jego nagłej śmierci wstrząsnęła opinią publiczną. Tancerz odszedł bowiem w wieku zaledwie 34 lat. Szerszej publiczności dał się poznać przede wszystkim w programie “Taniec z Gwiazdami”. Prywatnie choreograf był ojcem Soni, która w chwili jego śmierci miała niespełna 11 lat. Dziewczynka pożegnała go wówczas wzruszającym wpisem na Instagramie.

 Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę - napisała.

Problemy z pogrzebem Barbary Sienkiewicz. Jest data i miejsce

Córka Żory Korolyova z wpisem z okazji Dnia Ojca

Dzień Ojca to święto przypadające w Polsce na 23 czerwca. Z tej okazji córka sławnego partnera postanowiła opublikować w serwisie Instagram wspominkową relację. Udostępniony kolaż zdjęć został uzupełniony o zwięzły opis.

Happy Father's Day… [*] (pol. Szczęśliwego Dnia Ojca) - napisała Sonia.

ZOBACZ: Zginął w tragicznym wypadku. Jego żona jest ciężko chora, znany filmowiec był jedynym żywicielem rodziny

Na relacji pojawiły się cztery czarno-białe zdjęcia z dzieciństwa nastolatki. Widać na nich zmarłego Żorę wraz z córką. Z udostępnionych fotografii można wyczytać, że mieli oni ze sobą wyjątkową relację

żora.png
Fot. instagram.com/soniakorolyova/

Była żona Korolyova o śmierci partnera

Śmierć tancerza była ogromny szokiem nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla jego najbliższych. Była żona Korolyova w grudniowej rozmowie z portalem “Jastrząb Post” wyznała, że po  jego śmierci zmagała się z prawdziwą traumą. Anna Kuznetsova nie ukrywa, że wspomnienia z tamtego czasu nadal są w niej żywe.

To był szok. To bolało. To było ogromne zaskoczenie. Gdy odchodzi młody, wspaniały, utalentowany człowiek to boli. To było bardzo bolesne doświadczenie i przeżywamy to do tej pory. Ja nie wiem, czy to kiedykolwiek przejdzie. Może nie przejdzie nigdy - mówiła w rozmowie.

ZOBACZ: Trzy pogrzeby polskich artystów. Spoczną na na różnych cmentarzach

Była ukochana wyznała, że śmierć tancerza była ogromną stratą. Zależy jej bardzo na tym, aby pamięć o nim pozostała nadal żywa. Tym bardziej że za życia cieszył się on sporą popularnością i zaskarbił sympatię wielu telewidzów.

Zostały wspomnienia. To ogromna strata. Chciałabym, aby pamięć o nim pozostała na zawsze, bo wiem, że wiele osób go kochało. To jest bardzo trudne - dodała.