Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sekret garnituru Probierza. Mówią o nim media na całym świecie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2024 17:43

Sekret garnituru Probierza. Mówią o nim media na całym świecie

Michał Probierz
fot. GABRIEL BOUYS/AFP/East News

Od momentu rozpoczęcia Euro 2024, polski selekcjoner Michał Probierz przyciąga uwagę nie tylko swoimi decyzjami na boisku, ale także swoim eleganckim i zaskakująco stylowym wizerunkiem. Okazuje się, że stał się on przedmiotem żywych dyskusji w zagranicznych mediach.
 

Michał Probierz zachwycił swoim ubiorem podczas meczu Polski z Holandią

Już w trakcie pierwszego meczu reprezentacji Polski wszyscy spoglądali na Michała Probierza. W sieci szybko pojawiła się cała masa komentarzy na temat jego stroju i mnóstwo pochwał pod jego adresem. Teraz, przed kolejnym spotkaniem z Austrią, kibice zastanawiają się, co selekcjoner włoży na siebie tym razem.

Stylizacje Michała Probierza są wynikiem współpracy z blogerem modowym Mr. Vintage oraz marką Lancerto. Tomasz Ciąpała, prezes Lancerto, w rozmowie z Plejadą, podkreślił, że to charyzma trenera zadecydowała o podjęciu współpracy. Michał Probierz idealnie wpasował się w filozofię marki, która stawia na indywidualność i podróż przez życie na własnych zasadach.

Zdecydowaliśmy się na nią (współpracę - przyp. red), bo trener pasuje do naszej marki, której hasło mówi, że "życie to podróż na własnych zasadach". On dokładnie oddaje ten charakter - dobrze wygląda w garniturze, potrafi go użytkować, widzi różnice między produktami, bo docenił fakt, że były dla niego przygotowane - powiedział prezes firmy Lancerto.

Książę William jakiego nie znacie. "Najlepsze zdjęcie w historii rodziny"

Michał Probierz przed Euro 2024 przygotował trzy garnitury. Który wybierze teraz?

Mr. Vintage, czyli Michał Kędziora, opowiadał o współpracy z selekcjonerem reprezentacji Polski, zaznaczając, że Michał Probierz od razu zrozumiał wizję i zaufał jego sugestiom. Bloger przyznał, że przygotował się starannie do tego zadania, co sprawiło, że trener nie miał żadnych zastrzeżeń do zaproponowanych stylizacji.

Wydaje się, że trafiłem w gust trenera, a to, że nie zgłosił żadnych uwag, wniknęło, bo dobrze się do tego przygotowałem i korekty nie były konieczne - tu są po prostu ulubione kolory selekcjonera Probierza - powiedział jego stylista.

Podczas pierwszego meczu Polski na Euro 2024 Michał Probierz zaprezentował się w beżowym garniturze, który wzbudził ogromne zainteresowanie. Na blogu Mr. Vintage można przeczytać, że celem stylizacji selekcjonera było zauważenie wizerunkowej przemiany nawet przez osoby niezainteresowane piłką nożną. Zróżnicowanie między garniturami osiągnięto dzięki różnym kolorom tkanin - beżowych, szarych i granatowych.

Piłkarski świat zastanawia się, który garnitur trener włoży na mecz z Austrią

Przed nadchodzącym meczem Polska-Austria w sieci spekuluje się nie tylko na temat reprezentacji Polski, ale również tego... który z dwóch pozostałych garniturów wybierze Michał Probierz. Czy będzie to szary, czy granatowy zestaw? Każda z tych opcji jest równie elegancka i zapewne znów przyciągnie uwagę zarówno kibiców, jak i obserwatorów mody.

Michał Probierz, dzięki współpracy z Mr. Vintage i Lancerto, udowodnił, że wizerunek trenera piłkarskiego może być niemal równie istotny, jak jego decyzje na boisku. Elegancki i stylowy wygląd selekcjonera to nie tylko kwestia estetyki, ale również sposób na budowanie pewności siebie i wyrażanie swojej osobowości. Michała Probierza podczas Euro 2024 udowadnia, jak moda może współgrać z profesjonalizmem i dodawać charyzmy, która jest niezbędna na stanowisku selekcjonera.

W najbliższym meczu przeciwko Austrii wszyscy będą nie tylko śledzić grę na boisku, ale także z zainteresowaniem przyglądać się, w jakim stroju pojawi się selekcjoner Michał Probierz. Niezależnie od tego, co wybierze, jego stylizacja z pewnością znów zrobi furorę.

Michał Probierz
fot. GABRIEL BOUYS/AFP/East News