Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Smutne urodziny Zenka Martyniuka, żona zabrała głos. Nie tak to miało wyglądać
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.06.2024 12:11

Smutne urodziny Zenka Martyniuka, żona zabrała głos. Nie tak to miało wyglądać

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
Fot. KAPIF, MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

W niedzielę 23 czerwca Zenek Martyniuk obchodzi 55 urodziny. Tym razem obejdzie się jednak bez hucznej imprezy. Żona króla disco-polo wyjawiła, z czego wynika ta sytuacja.

Zenek Martyniuk to prawdziwy król disco-polo

Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny tanecznej. Z tego powodu przez wielu nazywany jest królem disco-polo. Publiczności dał się poznać jako wokalista i założyciel zespołu “Akcent”. Wraz z nim wylansował takie przeboje jak “Przez twe oczy zielone”, “Przekorny los” czy “Kochana wierzę w miłość”. Ze względu na swoją wysoką popularność wokalista doczekał się własnego filmu biograficznego oraz często gości na różnych koncertach oraz w programach telewizyjnych

Zofia Zborowska zaprojektowała tatuaż dla swojego męża. Internauci pękają ze śmiechu

Smutne urodziny Martyniuka

Muzyk disco-polo w niedzielę 23 czerwca obchodzi 55. urodziny. Wielu mogłoby pomyśleć, że jest to idealna okazja na wyprawienie hucznej imprezy. Niestety tak nie będzie w przypadku Zenona Martyniuka. Jak zdradziła w rozmowie z “Faktem” jego żona - Danuta, muzyka nie będzie w tym czasie w domu.

Mąż wyjechał i wróci dopiero w niedzielę w nocy, oczywiście złożę mężowi życzenia, jakiś prezent dostanie, ale nic nie szykujemy - zdradziła ukochana wokalisty.

ZOBACZ: Roksana Węgiel pokazała mamę, a fani oszaleli. Wyglądają jak bliźniaczki

Jak się okazuje, decyzja o braku imprezy nie jest jedynie podyktowana nieobecnością Martyniuka w domu. Jak dodała jego żona, w pewnym wieku nie ma się już ochoty na huczne świętowanie

Raczej tak na spokojnie. 18. urodziny obchodzi się hucznie, a teraz mąż już nie chce - dodała w rozmowie z “Faktem”. 

Zenek i Danuta są małżeństwem od 35 lat

Urodziny króla disco-polo to nie jedyna duża uroczystość u Martyniuków. Małżeństwo na początku tego roku świętowało 35 rocznicę ślubu. Jak zdradziła Danuta, zakochani starają się każdy jubileusz świętować w wyjątkowy sposób. Ostatnio jednak stawiają na wspólny czas w rodzinnym domu.

Kiedyś byliśmy bardziej aktywni i świętowaliśmy, wychodząc na jakąś kolację do restauracji, albo na jakimś wyjeździe. Dziś rocznice obchodzimy domowo, bo Zenek tak często wyjeżdża na koncerty, że cieszą nas te chwile w domu. Mam nadzieję, że jednak do tego jeszcze wrócimy, bo przyznam szczerze, że tylko raz byliśmy razem na prawdziwych wakacjach, które nie były połączone z jego pracą - wspomniała.

ZOBACZ: Syn Martyniuka ma pretensje do TVP. Chodzi o Euro 2024

Żona muzyka w wywiadzie postanowiła także uchylić rąbka tajemnicy odnośnie ich relacji. Podkreśliła, że bardzo kocha swojego męża i najbardziej śmieszą ich wszelkie doniesienia medialne dotyczące ewentualnego rozwodu.

Trafiłam na wspaniałego męża, śmiejemy się kiedy czytamy o naszych rozwodach. Słowo rozwód w naszym słowniku nie istnieje - dodała.

KAPIF_oryginal_K942443F.jpg
Danuta i Zenon Martyniukowie. Fot. KAPIF