Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marianna Schreiber o kulisach rozstania z mężem. Wspomina o dramacie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 23.06.2024 17:42

Marianna Schreiber o kulisach rozstania z mężem. Wspomina o dramacie

Marianna Schreiber
fot. Instagram @marysiaschreiber

Przed kilkoma miesiącami w mediach pojawiła się informacja dotycząca rozstania Marianny i Łukasza Schreiberów. Celebrytka zdradziła, że o wszystkim dowiedziała się z mediów. Jak przyjęła tę wiadomość?

Głośne rozstanie Marianny i Łukasza Schreiberów

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja dotycząca rozstania Marianny i Łukasza Schreiberów. Mieli podjąć decyzję o zakończeniu tej relacji po blisko 10 latach małżeństwa. Wieści te przekazał polityk na łamach “Metropolii Bydgoskiej”.

A przy tym wszystkim jest mi… Jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej, że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji - wyjaśnił Łukasz Schreiber.

Innego zdania jest Marianna Schreiber. Za pośrednictwem Instagrama wyjawiła, że o rozstaniu nie dowiedziała się bezpośrednio od męża, lecz z mediów.

Łukaszu, skoro wybrałeś taki format komunikacji, to z niego korzystam i napiszę Ci tyle - że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku do naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet. Tak się po ludzku nie robi. To nie fair - napisała.

Aktor "Klanu" po ciężkiej operacji. Jest nagranie za szpitala

Tak Marianna Schreiber zareagowała na informacje o rozstaniu z mężem

Niedawno Marianna Schreiber była gościem Żurnalisty. Celebrytka podczas tej rozmowy poruszała wiele kwestii, nie mogło również zabraknąć tych dotyczących jej małżeństwa z Łukaszem Schreiberem. Potwierdziła wówczas, ze to właśnie z mediów dowiedziała się o rozstaniu z mężem. Zdradziła również, jakie w tamtym momencie towarzyszyły jej uczucia. Okazuje się, że bardzo cierpiała.

Ja tego do końca życia nie zapomnę jako najgorszej drugiej rzeczy w moim życiu, bo wymieniłam tylko jedną. Ja myślałam, że mi się życie kończy. Przeczytałam to i się osunęłam z łóżka na podłogę. Myślałam, że mi się życie kończy, serio. Ja nie mogłam oddychać. Dramat. Nie chcę nawet tego wspominać, bo zaraz będę tu płakać - opowiadała.

ZOBACZ TAKŻE: Lider zespołu łzy walczy z nowotworem, zdobył się na szczere wyznanie. “Załamałem się”

Marianna Schreiber nadal się nie otrząsnęła po rozstaniu z mężem?

Choć od informacji dotyczącej rozstania Marianny i Łukasza Schreiberów minęło już kilka miesięcy, emocje nadal są ogromne. Celebrytka w rozmowie z Żurnalistą nie ukrywała, że nadal odczuwa ból, a także zdarza się jej płakać.

Raz na kilka dni ja sobie po prostu płaczę. Którą kobietę, która z dnia na dzień została sama z dzieckiem i ze zmianą mieszkania, ze wszystkim sama, nie rządziłyby emocje? - mówiła.