Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Robert Janowski odszedł z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Polsat wydał oświadczenie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 18.06.2024 13:15

Robert Janowski odszedł z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Polsat wydał oświadczenie

Robert Janowski
fot. KAPiF

Robert Janowski opuszcza program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym pełnił rolę jurora. Polsat wydał w tej sprawie oświadczenie.

Robert Janowski przejdzie z Polsatu z powrotem do TVP?

Robert Janowski przez cztery sezony zasiadał w jury “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Polsatu, ale wcześniej był związany z Telewizją Polską jako gospodarz uwielbianego teleturnieju muzycznego “Jaka to melodia”. Program prowadził od jego startu aż do czerwca 2018 roku, kiedy to zapowiedziano zmiany formuły odcinków. Po Robercie Janowskim prowadzenie przekazano Norbiemu, a później Rafałowi Brzozowskiemu.

Pojawiły się poważne przypuszczenia, że Robert Janowski wróci teraz do “Jaka to melodia”, w czym dotychczas przeszkadzał mu kontrakt z Polsatem. 

Cezary Pazura nie był na pogrzebie Janusza Rewińskiego. Wyjawił dlaczego

Polsat żegna się z Robertem Janowskim. "Trzymamy kciuki za dalszą drogę"

Sprawa z nową ekipą programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie jest jeszcze jasna. Z Polsatu poza Robertem Janowskim odszedł też Maciej Dowbor. Na jego miejscu zobaczymy w roli prowadzącego Macieja Rocka i podobno pod uwagę bierze się Filipa Chajzera. Póki co Polsat zajął się publikacją podziękowań dla Roberta Janowskiego.

Po czterech edycjach Robert Janowski żegna się z rolą jurora i z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę! – napisano.

W oświadczeniu przytoczono słowa samego zainteresowanego. Robert Janowski dziękował przede wszystkim tym, których poznał na planie.

To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też.

Robert Janowski odchodzi z Polsatu jednocześnie z Maciejem Dowborem. Dlaczego?

Maciej Dowbor sam potwierdził swoim wpisem, że złożył wypowiedzenie Polsatowi. Podkreślił, że była to dla niego trudna decyzja, o której myślał przez ostatnie kilkanaście miesięcy.

Postanowiłem zakończyć mój “związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych – napisał.

Nie było w tym żadnego przytyku czy niemiłych słów w stronę stacji. Mimo to informator Pudelka przekazał portalowi, że Maciej Dowbor czuł się źle, marnując swój potencjał.

Maciek od dłuższego czasu czuł się niedoceniany przez stację, a sytuacji z pewnością nie pomogło też zwolnienie jego mamy. Narastała w nim frustracja. (…) No ale szkiełko uzależnia i czasem trudno się od niego oderwać.