Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niecodzienny ślub siostry Anny Kalczyńskiej. To co zrobiła para młoda po przysiędze zaskakuje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.06.2024 18:41

Niecodzienny ślub siostry Anny Kalczyńskiej. To co zrobiła para młoda po przysiędze zaskakuje

Anna Kalczyńska z siostrą i mamą
fot. Instagram: @annakalczynskam

Czerwiec 2024 roku zapisze się na zawsze w pamięci Anny Kalczyńskiej jako wyjątkowy moment w jej życiu. Jej najmłodsza siostra, Maria Kalczyńska, wzięła ślub, a sama dziennikarka wprost nie potrafi uwierzyć w to, jak czas szybko mija.

Anna Kalczyńska przekazała radosne wieści. To wyjątkowy dzień w jej życiu

Ślub siostry Anny Kalczyńskiej, jak wynika z opisu dziennikarki, był prawdziwie spontanicznym wydarzeniem. Mimo krótkiego okresu przygotowań ceremonia okazała się pełna radości, miłości i niespodzianek.

Ślub zorganizowany w tydzień? Nie ma rzeczy niemożliwych dla mojej Marysi... a po ślubowaniu mecz plażowej siatkówki! I to w koszulkach, w których grali swój pierwszy mecz w życiu - napisała Anna Kalczyńska w mediach społecznościowych.

Jak wielokrotnie podkreślała dziennikarka w przeszłości, spontaniczność i umiejętność szybkiego działania to cechy, które idealnie charakteryzują jej siostrę. Maria Kalczyńska od zawsze była osobą pełną zapału i gotową na nowe wyzwania. Nic dziwnego, że dla dziennikarki, ślub młodszej siostry był wyjątkowym wydarzeniem.

I stało się! Moja mała Sis, którą woziłam w wózeczku i prowadziłam za rączkę do przedszkola - wyszła za mąż! Marysiu, Filipie, bądźcie szczęśliwi i spontaniczni, otoczeni przyjaciółmi, jak dziś! - czytamy w dalszej części posta dziennikarki, która nie kryła dumy z siostry.

Piękna dziennikarka TVN wzięła ślub z partnerką. Na ceremonii gwiazdy stacji

Siostra Anny Kalczyńskiej, Maria, jako jedyna nigdy nie próbowała sił w show-biznesie

Maria, podobnie jak jej rodzeństwo, wyrosła w rodzinie artystycznej. Dzieci Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego, znanego aktorskiego małżeństwa, zawsze były otoczone miłością i wsparciem. Anna Kalczyńska często podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina, co znajduje odzwierciedlenie w częstych spotkaniach i wspólnych aktywnościach z bliskimi, które chętnie dokumentuje na swoich profilach społecznościowych.

Ślub Marii był tylko początkiem radosnych wydarzeń. Anna Kalczyńska w swoim poście wspomniała, że czekają na drugie, bardziej tradycyjne wesele. To pokazuje, że mimo spontaniczności, rodzina Kalczyńskich ceni sobie również tradycje i uroczyste obchody ważnych momentów w życiu.

Dziennikarka, odkąd zakończyła swoją przygodę z programem "Dzień Dobry TVN", ma więcej czasu na życie rodzinne. Jak można zauważyć na jej profilach w mediach społecznościowych, spędza go, podróżując po Polsce i świecie, często w towarzystwie bliskich. Niedawno dziennikarka wraz z mamą i siostrą odwiedziła Wietnam, gdzie cieszyły się wspólnym czasem na pięknej wyspie Phu Quoc.

Rodzeństwo Anny Kalczyńskiej łączą wyjątkowo silne więzi

Maria Kalczyńska jako jedyna z rodzeństwa nigdy nie była związana z show-biznesem. Filip Kalczyński, brat Anny i Marii, jako dziecko próbował swoich sił w aktorstwie, ale ostatecznie wybrał karierę w marketingu i dziennikarstwie sportowym. Maria Kalczyńska, najmłodsza z rodzeństwa, zdecydowała się na zupełnie inną drogę, kończąc studia na Copenhagen Business School i zdobywając doświadczenie w międzynarodowych korporacjach.

Ślub Marii Kalczyńskiej z pewnością był wyjątkowym wydarzeniem w życiu zarówno panny młodej, jak i popularnej dziennikarki. Post byłej gwiazdy TVN z kolei udowadnia, jak silne i pełne miłości są więzi w rodzinie Kalczyńskich. Pomimo różnorodnych ścieżek zawodowych i zainteresowań, rodzeństwo zdaje się zawsze wspierać i być ze sobą wyjątkowo blisko.

Marii Kalczyńskiej gratulujemy!

Anna Kalczyńska
fot. KAPIF
Anna Kalczyńska z mężem
fot. KAPIF