Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Księżna Kate już nigdy nie wróci do swojej poprzedniej roli?
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 05.06.2024 16:00

Księżna Kate już nigdy nie wróci do swojej poprzedniej roli?

Księżna Kate
Fot. AKPA

Księżna Kate od dłuższego już czasu nie udziela się publicznie. Ma to związek z chorobą, z którą od kilku miesięcy walczy żona brytyjskiego następcy tronu. Co jakiś czas do prasy przedostają się sprzeczne informacje na temat jej stanu jej zdrowia. Okazuje się, że księżna może już nigdy nie wrócić do swojej poprzedniej roli.

Stan księżnej Kate

Medialne doniesienia na temat stanu zdrowia księżnej Walii Kate Middleton od miesięcy elektryzują opinię publiczną. W prasie niemal co chwila pojawiają się sprzeczne informacje. Przyjaciółka brytyjskiej rodziny królewskiej - Lady Colin Campbell, jeszcze niedawno w rozmowie z “Vanity Fair” uspokajała, że stan księżnej nieustannie ulega poprawie. Teraz jednak okazuje się, że prawda może być zupełnie inna. 

Katherine jest bardzo chora - wyznała.

Leczenie jest wyczerpujące. Musi odpocząć, aby wyzdrowieć i móc opiekować się trójką swoich dzieci, które są bardzo małe. To proste, jest zbyt chora, aby być aktywna - dodała Campbell.

Nie żyje słynny aktor. Grał w kultowych filmach i serialach

Kate "może już nigdy nie wrócić"?

Pomimo, że księżna Kate wycofała się z życia publicznego, to czasem załatwia swoje sprawy i podczas tego typu wyjścia miała być ostatnio zauważona przez dziennikarzy. Zdaniem serwisu “US Weekly”, choć leczenie przebiega pomyślnie, to księżna może wrócić do pracy dopiero jesienią, czy nawet w przyszłym roku. 

ZOBACZ: Nowy portret księżnej Kate wywołał burzę, posypały się komentarze. "To obraza" 

Bardzo prawdopodobne jest jednak, że żona księcia Williama może już nigdy nie udzielać się w takiej formie, w jakiej czyniła to wcześniej. Taka sytuacja byłaby bez wątpienia szokiem dla wielu osób. 

Może nigdy nie wrócić do roli, w jakiej ją wcześniej widzieli - wyjawia informator.

Księżna wciąż zmaga się z nowotworem

22 marca do internetu trafiło nagranie, na którym księżna Kate wyjawiła, co stoi za jej przedłużająca się absencją. Okazało się wówczas, że wykryto u niej nowotwór i podjęła walkę z chorobą, wierząc jednocześnie, że wszystko będzie dobrze. 

Wiadomość ta zszokowała opinię publiczną. Z całego świata zaczęły spływać wyrazy współczucia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Jak dotychczas jesteśmy zalewani sprzecznymi informacjami. Pierwszy raz jednak z tak bliskich i dobrze poinformowanych źródeł słyszymy tak poważne słowa. Czy zatem możemy zapomnieć o powrocie Kate do poprzedniego życia? 

Źródło: Goniec.pl/Pudelek/US Weekly/Vanity Fair