Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nowy portret księżnej Kate wywołał burzę, posypały się komentarze. "To obraza"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.05.2024 22:34

Nowy portret księżnej Kate wywołał burzę, posypały się komentarze. "To obraza"

Księżna Kate
fot. AKPA

W ciągu ostatnich miesięcy księżna Kate zrezygnowała z pełnienia obowiązków służbowych i pokazywania się publicznie, chcąc w pełni skupić się na leczeniu, którego podjęła się niedługo po usłyszeniu diagnozy. Niedawno pojawił się jej portret, który został zamieszczony na okładce brytyjskiego magazynu “Tatler”. Widok ten obruszył wielu internatów, wywołując w sieci burzę.

Księżna Kate zmaga się z nowotworem

Ostatnie miesiące na brytyjskiej rodziny królewskiej są wyjątkowo trudne. W lutym poinformowano, że u króla Karola III został zdiagnozowany nowotwór, a zaledwie miesiąc później podobną wiadomość przekazała księżna Kate. W sieci zostało zamieszczone poruszające nagranie, w którym żona księcia Wiliama tłumaczy, z czym przyszło się jej zmagać. W tych jakże trudnych chwilach ma na uwadze dobro swoich dzieci.

To oczywiście był dla nas wielki szok. William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby zachować prywatność ze względu na najmłodszych członków naszej rodziny. Jak możecie sobie wyobrazić, to wszystko wymaga czasu. Czasu dla mnie, żeby wydobrzeć po operacji i podjąć się leczenia, ale przede wszystkim czasu, żeby wytłumaczyć wszystko Georgowi, Charlotte i Louisowi w sposób odpowiedni dla nich i aby zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze i wyzdrowieję - mówiła księżna Walii.

Krzysztof Rutkowski wprost o Dagmarze Kaźmierskiej. "Byliśmy w tej agencji"

Porter księżnej Kate wywołał ogromne poruszenie

W sieci opublikowano lipcową okładkę brytyjskiego magazynu “Tatler”. Znalazł się na niej portret księżnej Kate, wykonany przez Hannah Uzor. Zapewne miał to być piękny gest skierowany ku żonie księcia Williama, jednak znaczna część internautów nie ukrywała swojego zdumienia. Zauważono, że księżna Walii, która znajduje się na ilustracji, w zupełności nie przypomina siebie.

Ona wcale nie przypomina Kate;

Nie jestem fanką Kate, ale ten portret, to obraza;

Brak podobieństwa;

Ktokolwiek to jest, to na pewno nie Kate;

Przepraszam, ale w ogóle nie wygląda jak księżna Walii;

Kto to jest? - możemy przeczytać.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono szczegóły pogrzebu Jana A.P. Kaczmarka. “Taka była jego wola”

Jak powstał portret księżnej Kate, który tak poruszył internautów?

A jak powstał portret, który wywołał takie poruszenie wśród internautów? Hannah Uzor, która jest za niego odpowiedzialna, przy tworzeniu swojej pracy inspirowała się kreacją, którą księżna Kate miała na sobie podczas pierwszego bankietu zorganizowanego od chwili, gdy na tronie zasiadł król Karol III.

Żona księcia Williama nie pozowała jednak artystce podczas jej pracy. Hannah Uzor, by stworzyć swoje dzieło, wykorzystała wiele fotografii przedstawiających księżną Walii. To właśnie one pozwoliły je na stworzenie portretu i uchwycenie charakterystycznych cech Kate. Czy udało się jej to wykonać?