Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski wprost o Dagmarze Kaźmierskiej. "Byliśmy w tej agencji"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.05.2024 17:37

Krzysztof Rutkowski wprost o Dagmarze Kaźmierskiej. "Byliśmy w tej agencji"

Dagmara Kaźmierska i Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski wielokrotnie brał udział w akcjach, współpracował również z policją. Podczas jednej z nich znalazł się w agencji towarzyskiej, prowadzonej przez Dagmarę Kaźmierską. Co o celebrytce myśli detektyw?

Kontrowersyjna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska od kilku lat brylowała w polskim show-biznesie. Największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w “Królowych życia”, gdzie dała się poznać widzom jako osoba charyzmatyczna, o ogromnym sercu i barwnej osobowości. Choć nie ukrywała swojej nieciekawej przeszłości, wraz ze śledztwem portalu Goniec.pl światło dzienne ujrzały mroczne szczegóły z nią związane. Naszemu serwisowi jako pierwszemu udało się dotrzeć do tych zatrważających informacji, ukazując nieznaną do tej pory twarz celebrytki.

Z materiału zamieszczonego przez nasz portal wynikało, że Dagmara Kaźmierska miała być brutalna wobec pracownic, które świadczyły w jej domu publicznym usługi seksualne - miała je zastraszać, bić, a także zlecić gwałt na jednej z kobiet.

Dorota Zawadzka trafiła do szpitala. Zamieściła w sieci wymowny wpis

Krzysztof Rutkowski wprost o Dagmarze Kaźmierskiej

Krzysztof Rutkowski swoją działalność detektywistyczną prowadzi już od wielu lat, a w ciągu tego czasu brał udział w licznych akcjach. W rozmowie z “Jastrząb Post” zdradził, że w przeszłości wraz z policją był w agencji prowadzonej przez Dagmarę Kaźmierską. Tłumaczył, że był wówczas zaangażowany w poszukiwania prostytutki, za którą wystawiono list gończy.

O Dagmarze wiedziałem, bo wykonywałem jedną "robotę" na Dolnym Śląsku. Zresztą ja byłem z policjantami w jej agencji towarzyskiej. Szukaliśmy dziewczyny, szukaliśmy prostytutki, która była poszukiwana listem gończym. I z policjantami kryminalnymi byliśmy w tej agencji. Dagmary tam wtedy nie było, ale wiemy, który to jest budynek - tłumaczył detektyw.

Podczas tej rozmowy zdradził również, że w momencie, gdyby były przesłanki, że celebrytka źle traktuje swoje pracownice i ktoś zgłosiłby się do niego o pomoc, wkroczyłby do akcji.

Dagmara niegdyś czerpała korzyści z nierządu. Potocznym językiem mówiąc - Dagmara była "bur*elmamą", która pilnowała biznesu. Tu nie ma wątpliwości. Jak traktowała te dziewczyny - nie wiem, bo nikt do mnie na skargę nie przyszedł. Gdyby przyszły, to bym ją zamknął - wyjaśnił Krzysztof Rutkowski.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Zbigniew Wodecki odszedł tak wcześnie? Wiadomo, co było przyczyną śmierci

Co Krzysztof Rutkowski myśli o Dagmarze Kaźmierskiej?

A co Krzysztof Rutkowski myśli o mrocznej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej i promowaniu jej w telewizji? Detektyw zdecydowanie nie gryzł się z język. Uderzył również w Edwarda Miszczaka, zarzucając mu popularyzację osoby z kryminalną przeszłością.

Telewizja wykreowała osobę, która miała bardzo poważne zarzuty kryminalne. I telewizja pasła się jej osobą. Teraz wszyscy wycofują się z tak zwanej Dagmary Kaźmierskiej. Zdejmują programy z różnych platform. Jeden odważny, dyrektor programowy Polsatu upiera się przy swoim i tak, jak promował Natalię Janoszek, tak chce promować Dagmarę. To już jest jego odpowiedzialność, że promuje osoby z taką przeszłością - tłumaczył Krzysztof Rutkowski.