Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ekspertka wyczytała z ruchu warg, co księżna Kate mówiła do swoich dzieci. Spore zaskoczenie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 16.06.2024 12:09

Ekspertka wyczytała z ruchu warg, co księżna Kate mówiła do swoich dzieci. Spore zaskoczenie

Księżna Kate
fot. Justin Tallis/AFP/East News

Obecność księżnej Kate na Trooping the Colour wywołała tak ogromne poruszenie, że co chwilę ktoś dzieli się nagraniami z wydarzenia, dodając pełne ekscytacji opisy. Ekspertka czytania z ruchu warg zdradziła, co księżna Kate powiedziała do swoim dzieci podczas uroczystości.

Radość z powrotu księżnej Kate do pełnienia funkcji. Przed nią jeszcze miesiące leczenia

Wiadomość, że księżna Kate pokaże się z rodziną na Trooping the Colour, by wspólnie świętować urodziny króla Karola III, błyskawicznie obiegła media. Przez ostatnie miesiące wszyscy wyczekiwali wiadomości o stanie zdrowia księżnej. Jak napisała, przed nią jeszcze kilka miesięcy leczenia, ale chce wrócić do życia publicznego.

Planuję również wziąć udział w kilku publicznych wystąpieniach tego lata, jednocześnie zdając sobie sprawę, że długa droga do zdrowia jeszcze przede mną.

Niespodziewana deklaracja zachwyciła też sam dwór. Jak przekazał Pałac Buckingham magazynowi “Harper's Bazaar”, król był uradowany.

Jego Wysokość jest zachwycona, że księżna może uczestniczyć w jutrzejszych wydarzeniach i nie może się doczekać wszystkiego, co przyniesie ten dzień.

Ida Nowakowska o spadku oglądalności "Pytania na śniadanie". Dosadne słowa

Księżna Kate przyciągała uwagę kreacją, uśmiechem i czułością

Urodziny króla to szczególne wydarzenie dla Brytyjczyków, które zawsze obchodzone jest o tej samej porze, mimo że Karol III faktycznie urodził się 14 listopada. Z tej okazji księżna Kate włożyła białą suknię z czarnymi elementami. Wyglądała bardzo dostojnie, ale uśmiech, czyli to, za co pokochali ją ludzie, wybijał się najbardziej. Pomimo zmagań z trudną chorobą, księżna Kate radośnie spędzała ten czas.

Na transmisji widać było, jak księżna poprawia włosy swojej córce, księżniczce Charlotte, a także jak sadza sobie na kolanach najmłodszego syna, księcia Louisa. Mimo to księżna Kate stanowczo zwracała dzieciom uwagę, aby uroczystość przebiegła, jak należy.

Ekspertka wyczytała słowa księżnej Kate do dzieci

Nicola Hickling, ekspertka czytania z ruchu warg magazynu The Mirror, odczytała z nagrań słowa, które księżna Kate wypowiedziała w kierunku swoich dzieci. Jej uwagi miały sprawić, by wiedziały, jak odpowiednio się zachować.

Zostańcie tam, dobrze? – mówiła księżna, po czym zwróciła się do córki. – Uśmiechaj się i zostań tu przez chwilę.

W trakcie oglądania parady z balkonu księżniczka Charlotte sama znalazła się w roli instruktora i strofowała swojego brata, księcia Louisa, aby ten uspokoił swoje pląsy.

Musisz przestać to robić. Obejrzyj paradę – mówiła księżniczka Charlotte.