Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Księżna Kate pojawi się na uroczystości. Wzruszająca reakcja króla Karola III
Patryk Idziak
Patryk Idziak 15.06.2024 11:54

Księżna Kate pojawi się na uroczystości. Wzruszająca reakcja króla Karola III

Księżna Kate Middleton
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate poinformowała, że jej stan zdrowia się poprawia. W oświadczeniu zapowiedziała także swój udział w Trooping the Colour, czyli brytyjskich urodzinach monarchy. Panujący król Karol III zareagował na te słowa ze wzruszającym przejęciem.

Księżna Kate wraca do zdrowia, wydała oświadczenie

W piątek, 14 czerwca, księżna Kate opublikowała w mediach społecznościowych komunikat, w którym dziękowała za słowa wsparcia i dodawanie otuchy. Zamieściła przy tym swoje zdjęcie i wyraziła uznanie wobec troski, jaką wobec niej wykazywano.

Jestem pod wrażeniem wszystkich miłych wiadomości ze wsparciem, które otrzymywałam przez ostatnie kilka miesięcy. To naprawdę zmieniło świat Williama i mój i pomogło nam obojgu przetrwać trudniejsze chwile - napisała.

Na szczęście nowotwór został wykryty we wczesnym stadium. Według doniesień księżna miała poddawać się zabiegom chemioterapii przez trzy miesiące. Tym bardziej cieszy, że w końcu poczuła się na tyle dobrze, by wyznać, co przeżywa.

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas osobisty na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu.

Jerzy Zelnik pokłócił się z synem na wizji. Doszło do ostrej wymiany zdań

Księżna Kate zamierza wrócić do życia publicznego

Dla tych, którzy śledzili życie pary książęcej i całego dworu, zniknięcie ukochanej przez poddanych księżnej Kate było niełatwym doświadczeniem. Ale największa zmiana nastąpiła mimo wszystko dla żony księcia Williama, która nie mogła uczestniczyć w żadnym z publicznym wydarzeń. Teraz pojawi się na królewskich urodzinach i ma nadzieję pokazywać się częściej.

Cieszę się z tego, że wezmę udział w paradzie na cześć króla w ten weekend, wraz z moją rodziną. Planuję również wziąć udział w kilku publicznych wystąpieniach tego lata, jednocześnie zdając sobie sprawę, że długa droga do zdrowia jeszcze przede mną

Król Karol III szczęśliwy z powrotu synowej. Tak reaguje na słowa księżnej KAte

Post na mediach księżnej Kate wywołał uśmiech nie tylko wśród odbiorców, ale także i u samego króla Karola III. Monarcha zasiadający na tronie Wielkiej Brytanii dokładnie wie, co przechodzi żona jego syna. Według informacji przekazanych magazynowi “Harper's Bazaar” przez reprezentanta Pałacu Buckingham władca nie posiada się z radości.

Jego Wysokość jest zachwycona, że księżna może uczestniczyć w jutrzejszych wydarzeniach i nie może się doczekać wszystkiego, co przyniesie ten dzień.