Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Afera z Nikolą Zalewskim. Influencer wysuwa mocne oskarżenia wobec piłkarza
Patryk Idziak
Patryk Idziak 15.06.2024 08:23

Afera z Nikolą Zalewskim. Influencer wysuwa mocne oskarżenia wobec piłkarza

Nicola Zalewski
fot. KAPiF

Kibice żyją już piłkarskimi zmaganiami na Euro 2024 i to samo czynią piłkarze, którzy zakwalifikowali się do fazy grupowej. Nasz reprezentant, Nicola Zalewski, został jednak zaatakowany w mediach przez influencera Kamila Szymczaka. Czuć napięcie między nimi.

Nicola Zalewski z pretensjami ze strony Kamila Szymczaka

Nicola Zalewski występuje na pozycji pomocnika we Włoskim klubie AS Roma i ponownie na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej reprezentuje Polskę. Rywalizacja o puchar jest pochłaniającym kibiców i piłkarzy wydarzeniem, bo ci pierwsi doświadczają dużych emocji, a ci drudzy cieszą się w tym czasie wyjątkową popularnością. Zainteresowanie dosięgło teraz szczególnie Nicolę Zalewskiego, który został oskarżony w mediach przez Kamila Szymczaka o zbytnie spoufalanie się z dziewczyną influencera.

Piotr Gąsowski reaguje na odejście Macieja Dowbora z Polsatu. "Coś Ty zrobił?"

Nicola Zalewski i Vanessa Rojewska mają romans?

Kamil Szymczak może być kojarzony z programu “Czas na Show. Drag Me Out”, emitowanego przez stację TVN, ale też z szerokiej aktywności na portalach społecznościowych. Szczególnie liczne grono odbiorców stanowi młodzież na TikToku czy Instagramie.

Z kolei Vanessa Rojewska to typowa influencerka, której głównym kanałem przekazu są social media. Reprezentująca młode pokolenie gwiazda nagrywa materiały wideo i angażuje swoją społeczność za sprawą treści rozrywkowych. Głośno było o niej przy okazji jednej z relacji, jaką wstawiła. Widać było, jak Vanessa Rojewska przejeżdża rowerem przy Auschwitz-Birkeanu w krótkich szortach, a do nagrania załączyła utwór “She Doesn't Mind” Seana Paula.

Kamil Szymczak dodał w mediach wpis, którym zwrócił się do reprezentanta Polski. Czy Nicola Zalewski zdradził swoją partnerką z Vanessą Rojewską?

Kamil Szymczak do Nicoli Zalewskiego: "Nico, poinformujesz swoją dziewczynę?"

Uczestnik “Drag Me Out”, Kamil Szymczak, pisze na InstaStories o niepokojąco bliskich relacjach jego dziewczyny z piłkarzem. Mocna sugestia w stronę Nicoli Zalewskiego.

Wycieczki w góry są spoko... No, chyba że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zd.... – zaczyna Kamil Szymczak.

Przypomnijmy, że Nicola Zalewski spotyka się z Nicol Luzardi. Para zaledwie trzy tygodnie temu wstawiła wspólne zdjęcie do mediów.

Nico, poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją? – ciągnie dalej Kamil Szymczak.

Ostatecznie relację z Instagrama usunięto, a Nicola Zalewski zablokował możliwość komentowania wybranych zdjęć. Z kolei Vanessa Rojewska wymazała ślady po zdjęciach ze wspomnianych gór i z meczu Nicoli Zalewskiego.