Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Księżna Kate z czułym gestem wobec córki. Dostrzeżono to na paradzie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 16.06.2024 11:08

Księżna Kate z czułym gestem wobec córki. Dostrzeżono to na paradzie

Księżna Kate
fot. Justin Tallis/AFP/East News / Instagram @katemiddletonprincessofwales

Księżna Kate pojawiła się na Trooping the Colour i tego dnia wszystkie kamery były zwrócone na nią. Po kilkumiesięcznym leczeniu księżna była gotowa pokazać się publicznie. Wzruszał jej uśmiech, ale też czułość przejawiana wobec dzieci.

Księżna Kate na królewskich urodzinach

Od czasu Świąt Bożego Narodzenia nie widywano księżnej Kate, nie wystąpiła na żadnym wydarzaniu, a Pałac Kensington milczał, podając do informacji jedynie, że w połowie stycznia przebywała w szpitalu w związku z zaplanowaną operacją.

W marcu opublikowano nagranie z księżną Kate. Wyznała, że choruje na nowotwór i poddaje się leczeniu. Natomiast 14 czerwca księżna Kate napisała w oświadczeniu, że czuje się lepiej i, niespodziewanie dla wszystkich, będzie obecna podczas Trooping the Colour. Uroczystość królewskich urodzin monarchy jest obchodzona w tym czasie bez względu na rzeczywistą datę.

Planuję również wziąć udział w kilku publicznych wystąpieniach tego lata, jednocześnie zdając sobie sprawę, że długa droga do zdrowia jeszcze przede mną – napisała.

Piotr Garlicki porzucił syna i wyjechał. Dziś Łukasz jest znanym aktorem

Zachwycający gest księżnej Kate wobec księżniczki Charlotte

W drodze na paradę księżnej Kate towarzyszyły jej dzieci. Książę George, księżniczka Charlotte i najmłodszy książę Louis jechały z matką powozem. Najbardziej wzruszające sceny odegrały się na balkonie, z którego rodzina królewska obserwowała uroczystość. Księżna Kate z zaciekawieniem przyglądała się pochodom i widowiskowym pokazom lotniczym. Uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Leczenie chemioterapią wycieńcza i pojawienie się księżnej Kate na Trooping the Colour na pewno kosztowało dużo wysiłku. Tym bardziej Brytyjczyków i widzów, którzy na całym świecie śledzili przed ekranami przebieg urodzin, zachwyciła jej troska o dzieci.

Kamery zarejestrowały moment, kiedy księżna Kate odgarnęła włosy księżniczce Charlotte przed wejściem do powozu. Podobny gest wykonała, stojąc już na balkonie.

Księżna Kate w roli mamy kradnie serca

Poza czułością wobec księżniczki Charlotte, księżna Kate śmiała się także z poczynań najmłodszego syna. Rozbawiła ją jego “klasyczna” maniera swobodnego zachowywania się na poważnych prezentacjach.

Później, gdy księżna Kate i książę Louis obserwowali dalszą część uroczystości z okna, wzięła go na kolana. Wyjątkowo zwyczajny akt, jak można byłoby pomyśleć, w odniesieniu do rodziny królewskiej nabiera innego znaczenia. Nawet podczas pełnienia poważnych funkcji mama pozostaje mamą.