Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę na uroczystej gali. Publika zaczęła buczeć
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.06.2024 23:05

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę na uroczystej gali. Publika zaczęła buczeć

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPIF

Barbara Kurdej-Szatan od czasu opublikowania pamiętnego wpisu, w którym w mocnych słowach skrytykowała, mierzy się z licznymi nieprzychylnymi opiniami. Tym razem jednak aktorka zaliczyła potężną wpadkę. Na reakcję Julii Kamińskiej nie trzeba było długo czekać.

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za wpis

W ostatnim czasie Barbara Kurdej-Szatan popadła w poważne tarapaty, do których przyczynił się wpis opublikowany na Instagramie. Aktorka w ostrych słowach skomentowała nagranie wykonane na polsko-białoruskiej granicy i niewybrednie zwróciła się do pracujących tam służb granicznych. Jej impulsywny wpis dość szybko zniknął z sieci, jednak zdążył obić się szerokim echem wśród opinii publicznej. 

Była nie tylko krytykowana za to, co udostępniła, ale także straciła pracę w TVP oraz znalazła się w sądzie, gdzie zostało jej zarzucone zniesławienie funkcjonariuszy Straży Granicznej. Ostatecznie sprawa była umorzona, o czym poinformowała sama zainteresowana.

Po tej tragedii Elżbieta Dmoch przerwała karierę i wycofała się w cień. Zaskakujące, jak teraz żyje

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan powróciła na salony. Wzięła udział w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a we wtorek 18 czerwca miała okazję pojawić się na imprezie organizowanej przez serwis Plejada. Podczas jej trwania zaprosiła na scenę Julię Kamińską, która miała otrzymać nagrodę. Niestety z ust aktorki padły niefortunne słowa, które wyraźnie nie przypadły do gustu widowni, bowiem zasugerowała jej, że nie jest już młoda.

Julia, powiedz, tez byłaś młoda, kiedy zaczynałaś swoją karierę… - wypaliła Barbara Kurdej-Szatan.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje francuska legenda kina, grała w kultowych filmach. Córka przekazała smutne wieści

Julia Kamińska odgryzła się Barbarze Kurdej-Szatan

Na reakcję Julii Kamińskiej nie trzeba było długo czekać. Aktorka postanowiła szybko odpowiedzieć swojej koleżance po fachu, a jej słowa mogą nawiązywać do niedawnych problemów Barbary Kurdej-Szatan, które rozpętał wpis na Instagramie. 

Byłam… To było dawno temu, słuchajcie. Wtedy nie było Instagrama, także to było dawno - odpowiedziała kąśliwie Julia Kamińska.