Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof i Maja Rutkowscy założyli stroje na galę. "Ich stylista powinien trafić za kratki"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 19.06.2024 16:04

Krzysztof i Maja Rutkowscy założyli stroje na galę. "Ich stylista powinien trafić za kratki"

Maja i Krzysztof Rutkowscy
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski znany jest nie tylko jako detektyw, ale także właściciel niebanalnej fryzury i miłośnik luksusu. Niedawno wraz z żoną udał się na branżową imprezę, jednak stylizacje, które tego dnia mieli na sobie, spotkały się z licznymi niepochlebnymi opiniami ze strony internautów. Użytkownicy sieci niemal ich wyśmiali.

Krzysztof Rutkowski - miłośnik luksusu i oryginalnego stylu

Krzysztof Rutkowski jest najsławniejszym polskim detektywem. Cechuje go nie tylko angażowanie się w liczne sprawy, w tym te medialne, ale także niebanalny wygląd. Wyróżnia go oryginalna fryzura oraz drogie stylizacje, które z dumą prezentuje. Jego charakterystyczne stroje często są jednak w niepochlebny sposób komentowane. 

Użytkownicy sieci niejednokrotnie stroją sobie żarty z jego fryzury, która jest dość odważna i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Podczas rozmowy z “Wprost” postanowił zdradzić, co myśli o tych docinkach.

Czuję się świetnie z moją fryzurą i czasem żartuję, że stawiam pióropusz i idę do walki ze złem. Jak kiedyś Indianie przed bitwą. Życzę Polakom sympatii do innych ludzi. To klucz do szczęścia - wyjaśnił Krzysztof Rutkowski.

Burzliwy związek Julii Wieniawy. Potwierdziła najgorsze

Tak prezentowali się Maja i Krzysztof Rutkowscy. Ociekali niemal złotem

We wtorek 18 czerwca Maja i Krzysztof Rutkowscy pojawili się na gali organizowanej przez serwis “Plejada” i szybko przykuli uwagę zgromadzonych osób. Przyczyniły się do tego ich odważne stylizacje, które zdecydowanie ociekały luksusem i wręcz przepychem. Obydwoje pojawili się w jasnych płaszczach o identycznym odcieniu bieli przełamanej złotem, ponadto detektyw tego dnia postawił na masywne dodatki. Jego szyję zdobiły złote, grube łańcuchy, a na nadgarstku pojawiła się bransoleta o takim samym wzorze oraz zegarek. Całość uzupełnił oryginalnymi butami.

Za to Maja Rutkowski zaprezentowała się w płaszczu do ziemi, kolorystycznie idealnie dopasowanym do stroju męża. Z tą różnicą, że wersja, którą miała na sobie kobieta, była do samej ziemi i krojem przypominała suknię. 

Maja i Krzysztof Rutkowscy
fot. KAPIF;Maja i Krzysztof Rutkowscy

ZOBACZ TAKŻE: Justin Timberlake aresztowany. Jest nagranie z groźnego incydentu

Internauci nie zostawili suchej nitki na Rutkowskich

Choć Maja i Krzysztof Rutkowscy znani są z oryginalnych stylizacji i internauci niemal przyzwyczajeni są do tego, że małżonkowie potrafią zaskakiwać swoim wyglądem, co rusz spływają na nich niepochlebne komentarze od użytkowników sieci, który wyraźnie są rozbawieni ich strojami. Również ubiór, który zaprezentowali podczas niedawnej gali “Plejady” został przez nich wyśmiany. Padały naprawdę mocne słowa.

No cóż… Kolejny przykład, że za pieniądze stylu i klasy nie kupisz

Zobaczcie, co pieniądze z człowieka robią, totalnego błazna

Większego pośmiewiska już nie da się zrobić

Wieś tańczy i śpiewa

Rodzina Adamsów na złoto

Stylista powinien trafić za kratki - możemy przeczytać.