Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Cielecka o różnicy wieku z partnerem. Jasna deklaracja gwiazdy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 19.06.2024 17:41

Magdalena Cielecka o różnicy wieku z partnerem. Jasna deklaracja gwiazdy

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner
fot. KAPIF

Magdalena Cielecka od kilku lat tworzy parę z Bartoszem Gelnerem. Ich relacja od początku była szeroko komentowana, bowiem aktorka jest starsza od swojego wybranka o 16 lat. Ta różnica wieku wielu osobom nie spodobała się, a niektórzy twierdzili nawet, że nie ma dla nich przyszłości. Zakochani, pomimo złych wróżb, cały czas są razem i wyglądają na szczęśliwych. Aktorka opowiedziała niedawno o tym, jak ich relację obecnie komentują internauci.

Magdalena Cielecka od kilku lat jest szczęśliwie zakochana

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są razem od kilku lat, jednak początkowo ukrywali swój związek. Być może na początku ich relacja była czysto zawodowa, bowiem obydwoje należą do zespołu Teatru Nowego, jednak z czasem pomiędzy tą dwójką wybuchło gorące uczucie. O tym, że są razem, wyszło na jaw przypadkiem - gdy Robert Kupisz zamieścił w sieci ich wspólne zdjęcie wykonane podczas wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. 

Ich związek obił się w mediach szerokim echem, co w szczególności było związane z różnicą wieku, która ich dzieci - Magdalena Cielecka jest od swojego partnera starsza o 16 lat. Wielokrotnie było im to wypominane. Jak na te docinki zareagował Bartosz Gelner?

To jest jakiś absurd. Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce […] Magda w ogóle wygląda, jakby była w moim wieku - mówił aktor w programie Kuby Wojewódzkiego.

Burzliwy związek Julii Wieniawy. Potwierdziła najgorsze

Magdalena Cielecka tak podsumowała swój związek z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem

Choć zwykle Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner rzadko opowiadają o swoim związku, zdarza im się od czasu do czasu uchylić rąbka tajemnicy. Mimo to wówczas ich wypowiedź skupia się nie tyle na łączącym ich uczuciu czy codzienności, ile na ukazaniu, że miłość może przyjść do każdego, w różnym wieku i nie należy oceniać wówczas ludzi pochopnie, lecz pozwolić im cieszyć się szczęściem, którego doświadczają.

Mam pełną świadomość, że on mnie nigdy wiekiem nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie oceniam go przez pryzmat wieku, ale przez to, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne - mówiła Magdalena Cielecka w rozmowie ze “Zwierciadłem”.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Timberlake aresztowany. Jest nagranie z groźnego incydentu

Magdalena Cielecka zwróciła uwagę na ważną zmianę w opinii społeczeństwa

Magdalenie Cieleckiej zapewne doskwierały nieprzychylne komentarze, które pojawiały się na temat jej związku z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem, jednak podczas rozmowy z “Twoim Stylem” zauważyła, że w ostatnim czasie dostrzegła pewną zmianę wśród społeczeństwa - i to pozytywną. Aktorka wyjaśniła, że niegdyś w sieci pojawiało się wiele nieprzyjemnych opinii dotyczących jej relacji z partnerem, jednak ostatnio zwróciła uwagę, że zanikają one i są zastąpione miłymi słowami.

Jestem z Bartkiem w związku przeszło pięć lat i obserwuję, że pod artykułami na nasz temat coraz częściej pojawiają się komentarze: "A dajcie już im spokój z tą różnicą wieku!". To duża zmiana - wyjaśniła.