Rozrywka.Goniec.pl

zrzut ekranu, player.pl / Instagram @cielecka_magda.official

Bartosz Gelner opowiedział o związku z 16 lat starszą Magdaleną Cielecką. „Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem”

6 Października 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Bartosz Gelner ma 34 lata, zaś Magdalena Cielecka osiągnęła już półwiecze. Ta różnica wieku nie stanowiła dla nich przeszkody, by stworzyć udany związek. Ku udręce żądnych sensacji fotoreporterów, zakochani nie są bywalcami „ścianek” i bankietów. Pomimo zakrojonej na szeroką skalę dyskrecji, jakiś czas temu ich miłość ujrzała światło dzienne. O kontrowersjach, jakie budzi, opowiedział partner gwiazdy serialu „Chyłka”. W mocny sposób odniósł się też do dzielącej ich różnicy wieku.

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka trwają w szczęśliwym związku

W 2019 środowisko polskiego show-biznesu na moment zatrzasnęło posadach, gdy na jaw wyszły pierwsze plotki o zaskakującym romansie aktora znanego z filmu „Płynące wieżowce” z kobietą o jednym z najgorętszych nazwisk krajowego kina – Magdaleną Cielecką.

Istotą tej sensacji była dzieląca ich, 16-letnia różnica wieku. Okazało się, że jest ona problemem dla wszystkich, tylko nie dla zakochanych w sobie artystów. Nie było im spiesznie, by publicznie potwierdzać doniesienia o ich życiu prywatnym.

Minął długi czas, zanim aktor po raz pierwszy potwierdził wieści o łączącej ich relacji. To samo uczyniła wówczas jego partnerka, a w wywiadzie udzielonym magazynowi „Zwierciadło” dodatkowo przyznała, że metryka mężczyzny nie miała dla niej większego znaczenia.

Mam pełną tego świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuje go przez pryzmat wieku, tylko tego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość – opowiadała.

Bartosz Gelner przerwał milczenie

Serialowy Tomasz Mrówiec z „Szadzi”, w związku z nadchodzącymi premierami filmowymi ze swoim udziałem, został zaproszony na słynną sofę u Kuby Wojewódzkiego. Nie wiadomo, czy to jej wygoda, czy może obecność 69-letniego dziennikarza, jednak coś tajemniczego skłoniło gościa do zaskakującej otwartości i szczerych wyznań. Oczywiście, jak to zwykle bywa w show, nie dotyczyły dorobku zawodowego, a jego relacji z blondwłosą Ewą z kinowej adaptacji dzieła pt. „Samotność w sieci”.

– My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby – rozpoczął ostrożnie Bartosz Gelner, jednak nie dajmy zmylić się pozorom. To była jedynie zapowiedź dużo szerszej i ostrzejszej wypowiedzi.

Aktora skłonił do tego gospodarz talk-show, który z charakterystyczną dla siebie wrażliwością, bezceremonialnie spytał Gelnera o różnicę wieku w związku. Zanim jednak zadał to pytanie, pośpieszył z wytłumaczeniem.

Bartosz Gelner: "To jest jakiś absurd, k*rwa"

Były partner Anny Muchy podkreślił, że w Polsce panuje wszechobecne przekonanie, że jedynie relacja starszego mężczyzny z młodszą kobietą jest w porządku. Gdy zaś jest odwrotnie, budzi to wśród anonimowej gawiedzi duże i w zdecydowanej większości negatywne emocje.

Bartosz Gelner potwierdził myśl Wojewódzkiego i nie ukrywał irytacji związanej z takim stanem rzeczy. Odniósł się także do komentarzy, jakoby ze swoją partnerką wyglądał „jak matka i syn”. Jako dżentelmen nie zapomniał, by swoją odpowiedź okrasić komplementami względem lubej. Nie dało się jedna ukryć, że aktor był mocno zdenerwowany.

To jest jakiś absurd ku*wa. Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. [...] Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku – rezolutnie zauważył.

Dalsza część dyskusji obu panów orbitowała już wokół innych tematów, jednak młodszy rozmówca zapragnął podzielić się z widzami pewną anegdotą. Otóż gdy jego matka dowiedziała się, że syn jest wybrankiem słynnej polskiej aktorki, zareagowała nad wyraz pokojowo. Co więcej, urodzony w Katowicach artysta przyznał, że jego rodzicielka była wręcz zachwycona tym matrymonialnym wyborem.

Tę historię można spuentować tylko w jeden sposób – życzliwymi życzeniami pomyślności i stałości w uczuciach. Czas pokaże, czy to partnerstwo rzeczywiście zostało zbudowane na trwałych fundamentach. Jak myślicie?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]