Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną po 7 latach. "Przestałam czuć się kobietą"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.05.2024 19:19

Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną po 7 latach. "Przestałam czuć się kobietą"

Michał Wiśniewski
fot. KAPIF

Michał Wiśniewski to artysta, który zasłynął nie tylko ze swojego talentu muzycznego, ale także z burzliwych związków małżeńskich. Bez wątpienia należy do najbardziej kochliwych piosenkarzy w Polsce, a historia jego relacji to materiał na obszerną książkę. Podsumowała ją jego czwarta żona.

Michał Wiśniewski pięciokrotnie przysięgał miłość do grobowej deski

Michał Wiśniewski, jak dotąd, był pięciokrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo z Magdą Femme, które trwało pięć lat i wydawało się obiecujące... ale ostatecznie nie przetrwało próby czasu. Późniejsze związki artysty również nie układały się dobrze, a średnia długość jego małżeństw wynosiła 5 lat i 2 miesiące. To dość wiele mówi na temat jego życia uczuciowego.

Z perspektywy byłych partnerek, relacje z Wiśniewskim nie zawsze były idealne. Najdłużej u boku "Wiśni" wytrwała czwarta żona, czyli Dominika Tajner. Kobieta wyjaśniła, że ich związek nie przetrwał z powodu rozbieżności w życiowych celach i zmianach w jej podejściu do życia.

Gdy zdecydowaliśmy się rozstać zawodowo, okazało się, że nie mamy wspólnych tematów do rozmów. Niewiele nas już łączyło, coraz bardziej się od siebie oddalaliśmy. Zaczęłam się rozwijać, mierzyć się z nowymi wyzwaniami i miałam wrażenie, że Michał coraz gorzej to znosi. Nie rozumiał moich wyborów. Poza tym on marzył o tym, by powiększyć rodzinę, chciał mieć jeszcze dziecko, a ja niespecjalnie. To też nas trochę poróżniło - zdradziła czwarta żona Michała Wiśniewskiego w Plejadzie.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
fot. KAPIF
Córka Michała Wiśniewskiego zaskoczyła fanów. Bardzo odważnie

Dominika Tajner zdradziła, dlaczego czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego nie przetrwało

Dominika Tajner podkreśliła, że choć ich drogi życiowe rozeszły się, nie żywi urazy do byłego męża i traktuje ich związek jako życiową lekcję. Mimo trudności utrzymują przyjacielskie kontakty. Warto przy tym podkreślić, że z Dominiką Tajner, podobnie jak z Magdą Femme, piosenkarz nie doczekał się potomstwa, więc obecnie teoretycznie nic go już z byłą żoną nie łączy.

Teraz Michał Wiśniewski cieszy się stabilnym związkiem z Polą Wiśniewską, a jego czwarta żona znalazła szczęście u boku Mariusza Wacha. Choć historia miłosna Wiśniewskiego pełna jest wzlotów i upadków, wydaje się, że teraz w końcu znalazł tę drugą połówkę, z którą w końcu uda mu się spędzić resztę życia.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
fot. KAPIF

Michał Wiśniewski obecnie jest mężem Poli. Para doczekała się dwójki dzieci

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska doczekali się dwójki dzieci i wspólnie tworzą patchworkową rodzinę. Popularny artysta i jego żona mają jeszcze czwórkę potomstwa z poprzednich związków, więc na ich spotkania rodzinne z pewnością przyjeżdża tłum osób. 

Sama żona gwiazdora zdaje się nie przejmować jego miłosnymi perypetiami i tak jak on jest przekonana, że uda im się stworzyć stabilną i długotrwałą relację. Dowodem tego jest jej odpowiedź na pytanie jednego z internautów, który zapytał, “jak się czuje, będąc piątą żoną”.

Kogo interesuje to, że piąta? Uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają cztery żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna" - podsumowała Pola Wiśniewska.

Mamy nadzieję, że tym razem Michał Wiśniewski w końcu znalazł właściwą osobę i skończą się jego poszukiwania “tej jedynej”.

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska
fot. KAPIF