Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wiśniewski ma brata. Po rodzinnym dramacie zapadł się pod ziemię
Maja Szewczak
Maja Szewczak 12.02.2024 09:27

Wiśniewski ma brata. Po rodzinnym dramacie zapadł się pod ziemię

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski ma brata. Po rodzinnej tragedii jakby zapadł się pod ziemię. Tak dziś wygląda/KAPIF

Michał Wiśniewski razem ze swoim bratem Kubą mieli trudną przeszłość, a to ze względu na swoich rodziców, którzy mieli problem z alkoholem. Bracia w tym wszystkim od zawsze mocno się wspierali, ponieważ siedzieli  w tym sami. Co dzisiaj wiadomo o bracie Wiśniewskiego? Wiemy, że jakiś  czas temu była zbiórka na leczenie jego żony. Teraz ślad o nim zaginął 

Trudna przeszłość braci Wiśniewskich

Zarówno Michał Wiśniewski, jak i jego brat musieli zmagać się w przeszłości z problemem alkoholowym ich rodziców. Ich mama pracowała w domu opieki społecznej, a ojciec był malarzem. Rodzice rozwiedli się, co było kolejnym ciężkim doświadczeniem dla braci. 

Ojciec po czasie trafił do zakładu karnego, a sama matka straciła prawa rodzicielskie. Bracia trafili więc do domu dziecka w Grotnikach. Przybrane rodzeństwo nie miało praktycznie kontaktu z ojcem, jednak po pierwszym spotkaniu po latach, mężczyzna popełnił samobójstwo. Widać więc, ile bracia Wiśniewscy musieli przeżyć, ale mimo wszystko oboje mają dziś przeszłość za sobą i układają sobie życie na nowo. 

Ocalone życiorysy: uśmiercili ją w "Klanie". Chwilę później umarła

Życie brata Michała Wiśniewskiego

Brat Michała Wiśniewskiego przez jakiś czas siedział w więzieniu, jednak gdy wyszedł, piosenkarz od razu pomógł mu stanąć na nogi. Od początku bracia bardzo się wspierali i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Kuba Wiśniewski pracował w ekipie technicznej ówczesnego zespołu Michała “Ich Troje”, ale niestety po rozpadzie grupy musiał zmienić pracę. Zaczął utrzymywać się z usług transportowych, a to również za sprawa gwiazdora, który zainwestował w auto dla niego. 

Obecnie Kuba założył swoją rodzinę, ma żonę i dzieci, które są dla niego najważniejsze. Od jakiegoś czasu prowadzi swojego Instagrama, gdzie wstawia głównie zdjęcia swojej rodziny. Podzielił się również informacją o chorobie żony oraz prosił o pomoc w walce z nowotworem. 

fot.Instagram: @kvba.wisniewski

Jak wygląda obecnie Kuba Wiśniewski?

Brat gwiazdora aktywny jest na Instagramie, gdzie można zobaczyć, jak wygląda obecnie jego życie pełne ciepła rodzinnego. Mężczyznę obserwuje około 550 osób, czyli zdecydowanie o wiele mniej niż jego brata. Jak widać, nie brnie w show-biznes jak Michał, który sławny stał się już jakiś czas temu. 

Kilka postów Kuba poświęcił chorobie swojej żony, która cierpi na nowotwór. Brat celebryty prosił o pomoc, wstawiając link do zbiórki na leczenie. Pozwolił sobie też na kilka słów od siebie. 

Oprócz wojny na Ukrainie są również inne bitwy i dramaty… Taką wojnę prowadzi moja żona, która walczy ze złośliwym nowotworem mózgu- napisał na Instagramie

Kuba wstawia również swoje zdjęcia. Mężczyzna bardzo się zmienił przez ostatnie kilkanaście lat. 

fot.Instagram:@kvba.wisniewski