Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Przed kamerami odrzuciła zaręczyny. Co słychać u Ani z "Rolnika"?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.02.2024 21:19

Przed kamerami odrzuciła zaręczyny. Co słychać u Ani z "Rolnika"?

Rolnik szuka żony
fot. AKPA, mat. prasowe, kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Anna Michalska była pierwszą kobietą-rolniczką, która pojawiła się we flagowym randkowym show TVP. Choć liczyła, że program przyniesie jej miłość, ostatecznie rozstała się z mężczyzną, który wówczas przybył do jej gospodarstwa. Co obecnie słychać u kobiety?

Anna pierwszą kobietą-rolniczką w "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy z zaciekawieniem zasiadają przed telewizorami, by obejrzeć nowe przygody i miłosne zmagania rolników oraz ich kandydatów. Format doczekał się już 10. edycji, w ciągu których powstało kilka par, które odwzajemniły miłość i wiodą szczęśliwe życie.

Dużym zaskoczeniem była 2. seria randkowego show. To właśnie wtedy w programie pojawiła się Anna Michalak - pierwsza kobieta-rolniczka, która wierzyła, że dzięki udziałowi w “Rolnik szuka żony” zdoła znaleźć miłość na całe życie. I choć początkowo myślała, że się jej to udało, życie po czasie wszystko zweryfikowało.

"Rolnik szuka żony". Waldi już bez Doroty? Sieć huczy od plotek

Anna z 2. edycji "Rolnik szuka żony" rozstała się z uczestnikiem programu

Do gospodarstwa Anny przyjechało kilku mężczyzn, chcąc walczyć o jej względy. Ostatecznie rolniczka postanowiła kontynuować znajomość z Mariuszem, a przed kamerami doszło nawet do zaręczyn. Niestety podczas finałowego odcinka okazało się, że nie są już razem, a kobieta sugerowała, że ta decyzja mogła być podjęta przez mamę ówczesnego jej wybranka, która według jej słów, miała kupić pierścionek zaręczynowy, który następnie ofiarował rolniczce jej syn. 

Gdyby oświadczył się poza kamerami, po prostu bym mu wyjaśniła wszystko i na pewno nie przyjęłabym tego pierścionka - wyjaśniła kobieta, oddając następnie mały krążek dawnemu ukochanemu.

Czy zaręczyny przed kamerami były powodem do rozstania? Anna wyjawiła, że po programie w ich relacji wiele się działo, mieli wówczas okazję poznać się lepiej i wtedy miała zawieść się na Mariuszu.

Poznaliśmy się tak naprawdę w sytuacjach, w których powinnam liczyć na wsparcie […] Zawiodłeś na całej linii - powiedziała przed kamerami rolniczka.

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP; Przed kamerami odrzuciła zaręczyny

Co obecnie słychać u Anny z 2. edycji "Rolnik szuka żony"?

Przez pewien czas widzowie byli przekonani, że Anna związała się ze Zbigniewem Kraskowskim, który był uczestnikiem 4. edycji show, bowiem w sieci można było bez problemu znaleźć ich wspólne zdjęcia, co w konsekwencji spowodowało lawinę spekulacji. Ostatecznie okazało się, że tę dwójkę łączy wyłącznie przyjaźń.

Niedawno rolniczka zdecydowanie podgrzała atmosferę, zamieszczając w sieci zdjęcie, na którym pozuje, jednocześnie obejmując w rękach pokaźny bukiet składający się pięknych czerwonych róż. Opatrzyła je krótkim podpisem, który może sugerować, że jest zakochana.

Dzieje się… MAGIA. Pięknych walentynek życzę - napisała.

To jednak nie jest koniec ciekawych informacji. Choć Anna nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła doniesieniom o rzekomym związku, pochwaliła się za to, że zwyciężyła w Plebiscycie Piękne Przedsiębiorcze, dumnie pozując ze statuetką.

W ostatnim czasie pojawiła się również w Skarżysku-Kamiennej na imprezie, w której wzięli udział uczestnicy pozostałych edycji “Rolnik szuka żony”. Do pamiątkowego filmiku zapozowała m.in. z Elżbietą Czabator i Waldemarem Gilasem.