Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > W mediach huczy od plotek. To koniec miłości bohaterów "Rolnika"?
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 10.02.2024 16:36

W mediach huczy od plotek. To koniec miłości bohaterów "Rolnika"?

"Rolnik szuka żony"
fot. AKPA, kadr z programu "Rolnik szuka żony", mat. prasowe/ W mediach huczy od plotek. To koniec miłości bohaterów "Rolnika"?

"Rolnik szuka żony" jest jednym z najpopularniejszych programów i przez wiele lat łączył rolników z życiowymi partnerami. W dziewiątej edycji formatu widzowie mogli śledzić romans osób, którzy po zakończeniu emisji kontynuowali związek. Ostatnio jednak media donoszą o potencjalnym zerwaniu, zauważając niepokojące zdjęcie. 

"Rolnik szuka żony” ulubionym programem

"Rolnik szuka żony" to popularny program telewizyjny, który od lat cieszy się dużą popularnością w Polsce. Emitowany na antenie Telewizji Polskiej skupia się na pomaganiu rolnikom w znalezieniu drugiej połówki. 

W ramach formatu rolnicy z różnych regionów kraju mają okazję poznać potencjalnych partnerów, a widzowie śledzą ich perypetie miłosne i codzienność na farmach. "Rolnik szuka żony" przynosi wiele wzruszających i zabawnych chwil, a uczestnicy programu często stają się bohaterami mediów i obiektami zainteresowania społecznego.

Waldi z "Rolnik szuka żony" to milioner? Takie coś ukrywa w domu

Najpopularniejsza para ostatniego sezonu

JustynaTomasz Radszajd byli bohaterami 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik z Kujaw wybrał kobietę z Chorzowa już po przeczytaniu listu i od początku była jego ulubioną wybranką. Oboje przeżyli wiele nieudanych związków, więc podczas randkowego formatu z uwagą i roztropnością podeszli do decyzji o byciu razem. 

Nie zamierzam ukrywać, że to właśnie ona od początku była moją faworytką. Wiedziałem, że wychowuje dziewięcioletniego syna z poprzedniego związku, ale ja mam dwie córki, więc to nie jest kłopot. Miłość, zrozumienie i szacunek - to wszystko chcemy sobie dać i już wkrótce zaczniemy wspólne życie - Tomasz mówił dla magazynu "Na żywo”. 

Mężczyzna poprosił swoją kandydatkę o rękę w specjalnym świątecznym odcinku. Justyna z radością się zgodziła, ale nie mieli jeszcze planów na wspólne mieszkanie. Postanowili także ograniczyć swoją obecność w mediach społecznościowych, pragnąc spokojnie rozwijać swój związek poza światłem reflektorów. Zdecydowali, że poczekają do lata, aby syn Justyny mógł lepiej poznać Tomasza i być może rozpocząć nowy rok szkolny w nowym otoczeniu. W międzyczasie Justyna zabierała syna za każdym razem, kiedy odwiedzała Tomasza, pragnąc, aby Wiktor jak najszybciej poznał partnera matki i nawiązał z nim relację. 

Pochodzę z Chorzowa. Co tydzień przyjeżdżam do Wylatowa razem z synem. Dla mojego Wiktora taka wyprawa jest dość męcząca, ale polubił Tomka, więc nigdy nie narzeka na podróż - Justyna mówiła dla "Na żywo".

Czy Justyna i Tomasz rozstali się?

W mediach znajdziemy mnóstwo plotek na temat rzekomego zakończenia związku Justyny i Tomasza. Przyczyną są zdjęcia, które Justyna opublikowała na Instagramie. Kobieta niedawno powróciła na media społecznościowe, gdzie okazjonalnie udostępnia fotografie.  

Justyna | Rolnik szuka żony 9
Justyna i Tomasz, fot. kadr z programu “Rolnik szuka żony” 

Ostatnio pokazała, jak spędza ostatnie dni ferii z synem, zabierając go na kręgle. Z relacji można wywnioskować, że byli tam tylko we dwoje. Co ciekawe, przy wszystkich jej postach widnieje lokalizacja wskazująca, że Justyna nadal przebywa w rodzinnym Chorzowie. Fani wskazują, że lokalizacja i brak Tomasza na fotografiach mogą świadczyć o zerwaniu. 

A jaka jest prawda? Miejmy nadzieję, że już niebawem sami zainteresowani zabiorą głos w sprawie i rozwieją wszelkie wątpliwości swoich fanów i bacznych obserwatorów. 

Justyna | Rolnik szuka żony 9
Justyna i Tomasz, fot. kadr z programu “Rolnik szuka żony” 

Źródło: Na Żywo