Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kurzopki zmieniły poglądy? Trudno uwierzyć z kim imprezowały
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.02.2024 14:48

Kurzopki zmieniły poglądy? Trudno uwierzyć z kim imprezowały

Kurzopki już zmieniły poglądy?
Kurzopki już zmieniły poglądy?/Instagram: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez długi czas byli największymi gwiazdami Telewizji Polskiej. Niedawno prezenterzy zostali przyłapani podczas branżowej imprezy, na której bawili się w otoczeniu wielu polskich artystów. Fani nie kryją zaskoczenia z interakcji zakochanych z Michałem Szpakiem, który jeszcze niedawno mocno pokłócił się z publicznym nadawcą.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno utracili pracę

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zakochani przez długi czas byli prawdziwymi twarzami Telewizji Polskiej. Nie tylko wspólnie prowadzili kultowy program “Pytanie na śniadanie”, ale także to właśnie na antenie stacji po raz pierwszy opowiedzieli Polakom o swoim uczuciu i ujawnili swój długo ukrywany związek. Dodatkowo aktorka realizowała się również na planie “M jak miłość”, “Operacja Aranżacja” oraz “You Can Dance”.

Niedawno jednak za kulisami publicznego nadawcy doszło do prawdziwej rewolucji, w wyniku której z pracą pożegnały się wszystkie dotychczasowe gwiazdy stacji, w tym Małgorzata Tomaszewska, Alekander Sikora, Tomasz Kammel, czy właśnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

"The Voice" bez Kammela i Tomaszewskiej!? Wiemy, kto może ich zastąpić Wyszło na jaw, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski czują się po zwolnieniu z "Pnś". Padły wymowne słowa

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyłapani na imprezie branżowej

Pomimo ciężkiego okresu zawodowego para nie zamierza znikać z mediów i co jakiś czas pokazuje się opinii publicznej. Tak właśnie było ostatnio, gdy Kurzopki udały się na 7. urodziny restauracji Mateusza Gesslera. Na miejscu nie zabrakło plejady polskich gwiazd, które życzyły kulinarnemu ekspertowi wszystkiego, co najlepsze.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zachwycili strojami, w których zaprezentowali się w Warszawskim Śnie. Jak wiadomo, para bardzo dobrze bawiła się w towarzystwie innych polskich gwiazd, jednak uwagę internautów zwróciło zdjęcie, które pojawiło się w ich social mediach. Zakochani zapozowali razem z wokalistą Michałem Szpakiem.

Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek.jpg
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyłapani na imprezie branżowej, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Stylistka ocenia stroje Katarzyny Dowbora i Filipa Antonowicza w “Pytaniu na śniadanie”. Tego nikt się nie spodziewał.

Michał Szpak pozuje z Kurzopkami. Internauci nie kryją zaskoczenia

Zdjęcie, na którym charyzmatyczny wokalista szeroko uśmiecha się obok Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołało niemałą sensację w sieci. Wszystko dlatego, że Michał Szpak jeszcze niedawno opowiadał o poważnej awanturze, do jakiej doszło między nim a władzami Telewizji Polskiej.

Piosenkarz miał zostać zwolniony z “The Voice of Poland” z powodu swoich niecodziennych strojów, noszenia butów na wysokim obcasie oraz kontrowersyjnych makijaży, co bardzo uraziło nie tylko jego, ale też jego wiernych fanów. Wszystko wskazuje jednak na to, że byłe gwiazdy publicznego nadawcy, wbrew linii programowej stacji, darzą artystę sympatią. Internauci odetchnęli z ulgą, gdy odkryli, że nie ma między nimi złej krwi.

Michał Szpak 2.jpg
Michał Szpak pozuje z Kurzopkami. Internauci nie kryją zaskoczenia, fot. KAPIF
Szpak Kurzopki.jpg
Michał Szpak pozuje z Kurzopkami. Internauci nie kryją zaskoczenia, fot. Instagram