Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ostatnie nagranie z mamą Zeiske porusza do łez. Widzowie ją kochali
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 10.02.2024 15:38

Ostatnie nagranie z mamą Zeiske porusza do łez. Widzowie ją kochali

Gogglebox
Instagram @iza_zeiske, @joachimzeiske/ Ostatnie nagranie z mamą Zeiske porusza do łez

10 lutego w sobotę zmarła jedna z gwiazd programu ”Gogglebox. Przed telewizorem”. Jej córka Izabela Zeiske podzieliła się przykrymi wieściami w mediach społecznościowych. Wszyscy widzowie żegnają bohaterkę i przypominają ostatnie wideo, na którym ją widać. 

Przykre wieści dla całego ”Goggleboxa”

"Gogglebox" to znany format telewizyjny oryginalnie z Wielkiej Brytanii, który zyskał popularność również w Polsce. Uczestnicy komentują na żywo fragmenty innych programów, często dzieląc się zabawnymi spostrzeżeniami.

Zaledwie w piątek jedna z bohaterek Izabela Zeiske poinformowała swoich obserwatorów w social mediach o hospitalizacji matki. Mimo że nie wspominała o szczegółach ani nie podała nazwy choroby, dała do zrozumienia, że jej mama jest w ciężkim stanie. 

Bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was - powiedziała ze łzami w oczach na Instastory. 

Dzień później podzieliła się tragiczną informacją. 

Nie żyje gwiazda "Goggleboxa". Córka przekazała tragiczne wieści

Zmarła mama Izabeli Zeiske

W sobotę 10 lutego widzowie programu ”Gogglebox. Przed telewizorem” dowiedzieli się, że mama Izabeli Zeiske i babcia Joachima zmarła. Izabela opublikowała na Instagramie wpis upamiętniający: 

Serce nasze przepełnia żal, smutek…rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI.. Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą, bez granic, oddaną beż reszty Matką i Babcią….. Nie wiem jak poradzimy sobie beż CIEBIE……

Pożegnała ją również stacja TTV, na której transmitowany jest program. 

Zmarła ulubienica widzów

Kobieta była uważana za niezwykle żywiołową, uśmiechniętą. Widzowie zawsze mocno chwalili jej udział w programie, a razem z córką Izabelą i wnukiem Joachimem stanowili zgrany zespół. Pod wpisami upamiętniającymi widać wiele pochwalnych komentarzy. Wiele osób nie może sobie nawet wyobrazić programu bez ”Pani Babuni”. 

Ostatnie nagranie, gdzie widać mamę Izabeli Zeiske zostało opublikowane w sierpniu 2023 roku. Jest na nim cała rodzina wraz z Izabelą i Joachimem. Tańczą, śmieją się i zachęcają do obejrzenia kolejnych odcinków ”Gogglebox”. Wzrusza zwłaszcza ”Pani Babunia”. Zobaczcie sami: