Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Waldi z "Rolnik szuka żony" to milioner? Takie coś ukrywa w domu
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 06.02.2024 20:34

Waldi z "Rolnik szuka żony" to milioner? Takie coś ukrywa w domu

Facebook.com/rolnikszukazonytvp, Waldemar z "Rolnik szuka żony" to milioner
Fot. Facebook.com/rolnikszukazonytvp, Waldemar z "Rolnik szuka żony" to milioner

Ostatnia edycja programu “Rolnik szuka żony” wypromowała kolejne gwiazdy. Związki udało się stworzyć w przypadku dwóch par, jednak to zdecydowanie Waldemar miał najbarwniejsze przygody. Już podczas trwania show nie cichły spekulacje o jego domniemanych kontaktach z kobietami z sieci. Później wcale nie było lepiej. Teraz mężczyzna pozostaje w relacji z Dorotą. Do tego super czuje się jako influencer, szczególnie że ma co pokazać. Tylko spójrzcie co ukrywa w domu!

Waldemar z "Rolnik szuka żony" to bogacz

Już podczas trwania show Waldemar nie krył, że dysponuje sporym majątkiem. Niestety mimo dojrzałego wieku nie miał się z kim tym dzielić. Teraz w jego życiu zagościła Dorota i razem z synami z poprzednich relacji, tworzą szczęśliwą, patchworkową rodzinę.

Waldi ma też swoje przyzwyczajenia, które pojawiły się w jego życiu długo przed udziałem w show TVP. Mężczyzna zbiera filmy. Ma pokaźną kolekcję, którą trzyma w specjalnym miejscu. To jednak nie wszystko.

Bartosz Opania wraca po ciężkiej chorobie i pracy w wojsku. Tak wygląda

Tego nie pokazali w programie "Rolnik szuka żony"

Jako pełnoprawny influencer Waldi chętnie chwali się chwilami ze swojego życia. Coraz śmielej też pokazuje miejsca, które podczas kręcenia show pozostawały ukryte. Gdy udostępnij na story nagranie ze swojej kryjówki prawie zemdleliśmy.

Na takie luksusowy mało kto może sobie pozwolić. Wyposażenie takiego miejsca kosztuje krocie. O co chodzi?

Waldek ma własne...

Ogromna sala, ściany wypełnione filmami, nawet takimi, które trudno znaleźć w sieci. Do tego wygodny fotel i wielki ekran. Tak, dobrze myślicie, Waldemar z “Rolnik szuka żony” ma własne kino, które znajduje się w piwnicy.

Miejsce to wygląda, jak męska twierdza, jednak z pewnością i Dorota może tam spędzać czas z ukochanym. W takich warunkach przyjemnie się ogląda filmy, a do tego nikt nie będzie przeszkadzał parze i prosił ich o autografy.

To robi wrażenie!

Waldemar z
Fot. Instagram.com/c5waldi_passion_farmer, Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma własne kino