Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mąż Skrzyneckiej się wygadał. Cudowne wieści
Maja Szewczak
Maja Szewczak 06.02.2024 18:29

Mąż Skrzyneckiej się wygadał. Cudowne wieści

Mąż Skrzyneckiej się wygadał
fot.KAPIF

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Kojarzona jest również z programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie była najpierw uczestniczką, a potem jurorką. Od dawna jest w szczęśliwym związku z Marcinem Łopuckim, który ostatnio wyznał wyjątkowe wieści. Nikt się tego nie spodziewał…

Katarzyna Skrzynecka na chwilę odeszła z "TTBZ"

Jakiś czas temu Katarzyna Skrzynecka poinformowała, że odchodzi z programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka nie była jedyną osobą, która musiała pożegnać się z produkcją. Media obiegła wiadomość, że Michał Wiśniewski nie zasiądzie już na stołku jurorskim. Piotr Gąsowski, czyli przyjaciel aktorki, nie pozwolił na takie postępowanie przez Edwarda Miszczaka, który w nieoczekiwanym momencie zwolnił Skrzynecką.  

Gąsowski zdecydował się opuścić program i pokazać, że się na to nie zgadza. Niedawno produkcja  zaproponowała ponowną współpracę zarówno z Gąsowskim, jak i właśnie ze Skrzynecką. Aktorka nie ukrywa swojej radości z powrotu do programu.

Ostrowska-Królikowska czeka na miłość? "Chce pomyśleć o sobie"

Życie prywatne Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka  w 2009 roku wyszła za Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie. Doczekała się z nim córki i co, ciekawe została macochą dla jego córki z poprzedniego związku. Para jest uznawana przez internautów za jedną z najbardziej wytrwałych relacji romantycznych w show-biznesie. 

Co ciekawe, wcześniej była zaręczona z piosenkarzem Feridem Lakhdarem, ale rozstali się po dwóch latach. W 2003 roku wyszła za Zbigniewa Urbańskiego, jednak trzy lata później media poinformowały o rozpadzie małżeństwa. Teraz Katarzyna Skrzynecka w końcu jest szczęśliwa i spełniona zarówno zawodowo, jak i prywatnie. 

fot.KAPIF; Katarzna Skrzyneci Marcin Łopucki

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej wygadał się o swojej nowej pracy

Marcin Łopucki, słynny kulturysta wyznał ostatnio, że dostał pracę w TVN. Okazuje się, że jest jednym z uczestników programu “Czas na show. Drag Me Out”. W specyficznym programie mąż Skrzyneckiej razem z m.in. Tomkiem Karolakiem i Michałem Mikołajczykiem będzie zakładać damskie ubrania. 

Robimy wielki hałas dla kolejnego uczestnika! Powitajcie Marcina Łopuckiego. Trenował karate, taekwondo i pływanie. Marcin Łopucki jest bardzo aktywny w świecie kulturystyki, która jest pewnego rodzaju sztuką Drag polegającą na prezentowaniu przesadzonej męskości - poinformowano na profilu TVN 

fot.KAPIF; Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki