Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Michała Wiśniewskiego zaskoczyła fanów. Bardzo odważnie
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 28.04.2024 15:31

Córka Michała Wiśniewskiego zaskoczyła fanów. Bardzo odważnie

Michał Eti Wiśniewscy
Fot. Instagram/m_wisniewski1972

Jedna z córek Michała Wiśniewskiego coraz śmielej wkracza w świat celebrytów. 17-letnia Etiennette intryguje nie tylko swoją działalnością, ale i wyglądem, który jest dosyć oryginalny. Ostatnio nastolatka postanowiła dodać sobie jeszcze więcej charakteru, wybierając się już po raz kolejny do studia tatuażu. Efektem pochwaliła się w sieci i trzeba przyznać, że mocno zaskoczyła.

 

Córka Michała Wiśniewskiego podbija showbiznes

Mimo iż Michał Wiśniewski doczekał się sporej gromadki dzieci, na pierwszy plan zdecydowanie wybija się 17-letnia Etiennette. Nastolatka chętnie pozuje do zdjęć fotoreporterów, co jakiś czas pojawiając się na showbiznesowych imprezach, a także występuje ze sławnym ojcem, prezentując swoje umiejętności wokalne.

Dzięki nietuzinkowemu image obok Eti nie da się przejść obojętnie, a dziewczyna doskonale wie, jak to wykorzystać. Jej krwisto czerwone włosy i kolczyk w wardze, a także charakterystyczny sposób ubierania się to coś, co zdecydowanie przyciąga tłumy paparazzi i stanowi o jej popularności. Teraz 17-latka postanowiła jeszcze bardziej podkręcić zainteresowanie swoją osobą, decydując się na odważny krok. Efektem wizyty w salonie tatuażu pochwaliła się na Instagramie.

Nie żyje żona polskiego muzyka. Jego piosenki znają praktycznie wszyscy

17-letnia Etiennette Wiśniewska ma nowy tatuaż

Nowy tatuaż Etiennette nie jest absolutnie jej pierwszym, bowiem nastolatka ma już namalowane symbol księżyca i słońca na ramionach, a na przedramieniu dwie wisienki. Najnowsze dzieło, którego jest dumną posiadaczką, wylądowało zaś w okolicach jej miednicy. To wizerunek Ikara, najprawdopodobniej nawiązujący do piosenki wydanej z ojcem w ubiegłym roku.

etiennette wiśniewska
Fot. Instagram/etiwisniewska

Warto zwrócić uwagę, że nowy tatuaż córki Michała Wiśniewskiego musiał być okupiony niemałym cierpieniem. Okolice miednicy są wyjątkowo wrażliwe na ból, bo znajduje się tam dość cienka skóra. Ponadto, decyzję na wykonanie tatuażu z pewnością musiał wyrazić któryś z rodziców dziewczyny, bo jest ona jeszcze niepełnoletnia. Z tym, jak widać, nie było większego problemu.

Burzliwa historia wszystkich miłości Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski w latach 1996-2001 był mężem Magdy Femme, z którą nie doczekał się potomstwa. Następnie, w 2002 roku wziął ślub z Martą Mandaryną Mandrykiewicz. Z tego związku ma dwoje dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Martę. Para rozwiodła się w kwietniu 2006 roku.

Kilka miesięcy po tym wydarzeniu Michał wziął za żonę Annę Świątczak, która to urodziła mu córki Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Kolejną żoną Michała była poślubiona w 2012 roku Dominika Tajner, a później Pola Wiśniewska, z którą to stanął na ślubnym kobiercu w 2020 roku. Małżonkowie wychowują razem synów Falco Amadeusa i Noëla Cloé.

Źródło: Instagram, o2.pl