Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Bajor przekazał fanom fatalną informację. Chodzi o jego zdrowie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 19.06.2024 09:46

Michał Bajor przekazał fanom fatalną informację. Chodzi o jego zdrowie

Michał Bajor
fot. KAPiF

Michał Bajor, żywa legenda polskiej sceny muzycznej, a także utalentowany aktor, nadal występuje przed publicznością czarując swoim głosem i klasą. Artysta zapowiedział przerwę związaną z operacją!

Michał Bajor ma wspaniały dorobek artystyczny. Grał, śpiewał i odbierał nagrody

Michał Bajor jako piosenkarz debiutował w 1970 roku w eliminacjach do 8. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a jako aktor zaczynał u Agnieszki Holland w filmie “Wieczór u Abdona”. W 1987 roku wydał swój pierwszy album studyjny “Michał Bajor Live”. Grywał też w teatrze, wystąpił między innymi na deskach Studia Buffo.

To żywa legenda i znamienity reprezentant kultury, który ciągle jest aktywny artystycznie. Każdego roku po sesji koncertowej robi sobie przerwę, tym razem szczególną.

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę na uroczystej gali. Publika zaczęła buczeć

Michał Bajor przejdzie operację. Co mu dolega?

Artysta co roku kończy trasę koncertową czymś w rodzaju wakacji, podczas których widać go mniej, nabiera siły i przygotowuje się przed kolejnymi wydarzeniami. Michał Bajor na swoim profilu w mediach społecznościowych przekazał fanom, że w tym roku musi odbyć operację, którą odkładał już bardzo długi czas.

Jak każdego lata przede mną przeszło 3 miesiące bez śpiewania, ale za to ze zbieraniem pomysłów do książki i na nową płytę. (…) Oczywiście tego lata przyjdzie też dla mnie czas na lekki odpoczynek, niemniej nie obędzie się również bez artroskopii prawego kolana, od której uciekałem przez całe lata, ale już dłużej nie mogę.

2024 rok zakończył "muralowo". Michał Bajor otrzymał duże wyróżnienie

W tym roku na ścianie kamienicy przy ul. Oleskiej w Opolu odsłonięto mural stworzony dla uczczenia 50-lecia debiutu Michała Bajora na scenie amfiteatru, który co roku przyciąga muzyczne perły. Poza tym artysta został zaproszony na jubileusz Włodzimierza Korcza. Obaj współpracowali ze sobą m.in. przy utworze “Ogrzej mnie”.

W środku sierpnia będzie rejestrowany przez Polsat, jubileusz Włodzimierza Korcza w teatrze toruńskim. Włodzimierz zaprosił również mnie, co cieszy. Mistrz kompozycji obchodzi 80 lat życia i wiele lat kariery muzycznej – napisał Michał Bajor.