Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tuż po meczu Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z żoną. Posypały się gratulacje
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 22.06.2024 15:02

Tuż po meczu Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z żoną. Posypały się gratulacje

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Fot. Xiao Yijiu/Xinhua News/East News, instagram.com/_rl9/

Robert i Anna Lewandowscy świętują kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji na ich kontach na Instagramie pojawiła się wyjątkowa wspólna relacja. Przypomnijmy, że para pobrała się 11 lat temu w kościele Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Serocku.

Robert Lewandowski świętuje 11 rocznicę ślubu

Robert Lewandowski poznał swoją przyszłą żonę podczas integracyjnego obozu dla studentów wychowania fizycznego w 2007 roku. Przyszła trenerka początkowo nie była zainteresowana znajomością z piłkarzem i dopiero po czasie zdała sobie sprawę, że z tej relacji może być coś więcej. 

Finalnie między parą zaiskrzyło i sportowiec oświadczył się Annie podczas egzotycznych wakacji na Malediwach w 2011 roku. Ślub pary odbył się dwa lata później, w czerwcu 2023 roku w Serocku.

Anna Lewandowska zabrała głos po porażce Polaków na Euro 2024. W komentarzach burza

Lewandowscy podzielili się wyjątkowym zdjęciem

W sobotę 22 czerwca przypada 11 rocznica ślubu pary. Z tego powodu na Instagramie Roberta oraz Anny Lewandowskiej pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Widać na nim przytulających się małżonków, którzy zdają się nie szczędzić sobie czułości. Fotografia pojawiła się także na relacji ukochany i została wzbogacona o drobny opis.

Szczęśliwej rocznicy @annalewandowska - napisał kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej.

ZOBACZ: Tak Robert Lewandowski poznał Anię. Oczarował ją jednym zadaniem

Pod postem pojawiła się oczywiście masa komentarzy o fanów pary, którzy postanowili złożyć im życzenia z okazji przypadającego jubileuszu. Internauci jak zwykle w takiej sytuacji nie szczędzili pozytywnych słów w kierunku zakochanych.

To się nazywa wsparcie i miłość!;

Niech Wam wiatr dobrze wieje przez następne lata;

Zdrowia na kolejne 11 lat;

Miłości i jeszcze raz miłości - piszą internauci.

Lewandowski na Euro 2024

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski przebywa obecnie w Niemczech, gdzie rozgrywane są mecze Euro 2024. Ostatni mecz reprezentacji Polski niósł za sobą ogromne nadzieje. Niestety finalnie zakończył się on wynikiem 1:3 i wygraną Austrii. Z obliczeń ekspertów wynika także, że biało-czerwoni nie mają już szans na awans do fazy pucharowej i zakończą swoją przygodę z turniejem.

ZOBACZ: Sekret garnituru Probierza. Mówią o nim media na całym świecie

Sytuacja ta stała się także pretekstem do negatywnych komentarzy pod rocznicowym zdjęciem Lewandowskich. Kibice po raz kolejny postanowili wytknąć atakującemu błędy i skrytykować postawę polskiej kadry w trakcie meczu z Austriakami.

No i po mistrzostwach, można się cieszyć … tylko kibice wciąż płaczą;

Wow, jaka radość po przegranym meczu POL-AUT;

Jeszcze tylko towarzyski mecz z Francją i można lecieć się opalać - pisali rozczarowani kibice.