Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wielkie zmiany u Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Niebywałe, gdzie teraz pracuje
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 22.06.2024 09:37

Wielkie zmiany u Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Niebywałe, gdzie teraz pracuje

Jarek "Jaruś" Mergner, Pan Tomasz
Fot. screen youtube.com/@jarekmergnerchopakidowziec3269, tiktok.com/@tomek581

Jarek Mergner zaskarbił sobie sympatię telewidzów jako uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia”. Gwiazdor niedawno rozstał się z Gosią i układa swoje życie od nowa. Teraz postanowił podzielić się radosną nowiną.

Za Jarusiem ciężki okres

Jaruś ma za sobą ciężki okres w życiu. Najpierw rozwód ze swoją ukochaną Gosią, a następnie utrata dachu nad głową. Gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” z nadzieją patrzy w nadchodzącą przyszłość i stara się poukładać swoje życie na nowo.

Obecnie Jarek Mergner stawia w swoim życiu na miłość. Mężczyzna szuka bowiem ukochanej, która spędzi z nim resztę życia. O swoich codziennych rozterkach i postępach w poszukiwaniach miłości chętnie informuje w mediach społecznościowych. Teraz postanowił pochwalić się kolejnym życiowym osiągnięciem.

Kultowy program wraca do Polsatu? Widzowie aż podskoczą z radości

Jarek Mergner znalazł nową pracę

W jednym z filmików udostępnionych na TikToku bohater “Chłopaków do wzięcia” pochwalił się sporą zmianą w życiu. Jak się okazało, Jarusiowi udało się znaleźć pracę. Na nagraniu widać, że gwiazdor pracuje ze swoim kolegą Tomaszem i został sprzedawcą roślin.

Pozdrowienia z naszej palmiarni. Pracujemy nawet w soboty, także zapraszamy, prawda Jareczku? - powiedział na nagraniu przyjaciel Jarka.

ZOBACZ: Krzysztof Rutkowski przygotował prezent dla syna. Luksus to mało powiedziane

Swoją nową pracę skomentować postanowił także sam zainteresowany. Wszystko wskazuje na to, że nowe zajęcie przypadło do gustu Jarusiowi i ten czuje się w palmiarni jak ryba w wodzie. Na nagraniu bohater show Polsat Play postanowił także rozreklamować sprzedawane przez siebie produkty.

To są palmy takie, że można sobie u siebie zasadzić w ogrodzie i wziąć nawet i do domu. I to są takie fajne naturalne palmy z Meksyku. A tu są takie o, krzewy fajne - opowiada na nagraniu.

Zmiany w życiu ulubieńca telewidzów skomentować postanowili także jego fani. W komentarzach pod nagraniem pojawiły się gratulacje oraz słowa wsparcia. Internauci zwrócili się także do przyjaciela Jarusia - Tomasza, który pomógł bohaterowi w znalezieniu zatrudnienia.

Szacunek dla Pana za to, że Pan pomaga Jarkowi;

Fajnie, że kolega mu pomaga. Widać, że poczciwy chłop;

No i dobrze Jaruś powodzenia;

Brawo Jarek! Życzę dużo przyjemności i pieniędzy z fani - napisali fani.

Jaruś może liczyć na wsparcie fanów

Nowa praca to nie jedyna zmiana w życiu Jarusia. Ostatnio gwiazdor pochwalił się w swoich mediach społecznościowych prezentem, który otrzymał do fana. Wygląda na to, że bohater “Chłopaków do wzięcia” może liczyć na porządne wsparcie od swoich fanów i przyjaciół.

Dziś otrzymałem fajną paczuszkę od fana. Sprawdzimy, co tam dostałem. (otwiera paczkę) Skromny upominek, fajny, słuchawki dostałem w prezencie od fana i chciałbym podziękować za skromny taki upominek, choć jestem zaskoczony takim prezentem - opowiedział w jednym z filmów w serwisie YouTube.

ZOBACZ: Izabella Krzan ostro do szefowej "Pytania na Śniadanie". “Radzę odstawić laptopa”

Przypomnijmy, że Jarosław Mergner wziął ślub z Gosią w 2022 roku. Po dwóch latach ich małżeństwo spotkał kryzys, który finalnie zakończył się rozwodem. Wśród przyczyn rozpadu związku wymieniono m.in. brak wsparcia za strony żony czy oskarżenia o finansowe wykorzystywanie i traktowanie gwiazdora jak “skarbonkę”.

Sytuację Jarusia utrudnił jednak fakt, że przed ślub zdał on mieszkanie socjalne i zamieszkał z ówczesną partnerką. Decyzja tak okazała się katastrofalna w skutkach, ponieważ po rozwodzie mężczyzna został bez dachu nad głową. Od tamtej pory mieszka u wspomnianego przyjaciela, który pomaga mu wyjść na prostą.