Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Płeć dziecka Marceliny Zawadzkiej znana. Huczna impreza gwiazdy Polsatu
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 23.06.2024 18:28

Płeć dziecka Marceliny Zawadzkiej znana. Huczna impreza gwiazdy Polsatu

Marcelina Zawadzka
fot. KAPIF/Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka niebawem zostanie mamą. Modelka nie ukrywa, że cieszy się z tego powodu i celebruje ten szczególny dla niej czas. W niedzielę 23 czerwca, w Dzień Ojca wyprawiła natomiast baby show, a podczas imprezy zdradziła płeć dziecka. Celebrytka spodziewa się chłopca, czy może dziewczynki?

Marcelina Zawadzka jest w ciąży

Marcelina Zawadzka w Dniu Matki przekazała radosne wieści. Zdradziła wówczas, że wraz z narzeczonym, Maxem Gloecknerem, oczekują narodzin dziecka. Modelka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym nie szczędzą sobie czułości, jednocześnie skupiając się na wyraźnie zaokrąglonym brzuchu modelki.

Niebawem, moje drogie, kochane mamy, dołączę do Waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił nam zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc - napisała.

Piękna córka Małgorzaty Braunek wspomina mamę. Łzy same płyną

Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka

Marcelina Zawadzka nie ukrywa swojej radości z powodu ciąży i celebruje te wyjątkowe dla niej chwile. Postanowiła również urządzić huczne baby shower, na którym nie zabrakło bliskich jej osób, które wspólnie z nią świętowały z radością dzień, w którym modelka wyjawiła, jakiej płci będzie jej dziecko. Okazuje się, że już niebawem celebrytka powita na świecie syna.

Dziewczynka Marcelinka spodziewa się chłopca - powiedziała modelka, wskazując na niebieskie balony

ZOBACZ TAKŻE: Aktor "Klanu" po ciężkiej operacji. Jest nagranie za szpitala

Marcelina Zawadzka urządziła huczne baby shower

Marcelina Zawadzka zadbała, by jej baby shower było ogromnym wydarzeniem, które na długo zapadnie obecnym w pamięć. Celebrytka na imprezie pojawiła się w długiej, białej, obcisłej sukience, odsłaniającej plecy i z rozcięciem eksponującym nogi.

Również miejsce, w którym celebrytka spotkała się wraz z bliskimi sobie paniami, było szczególnie przygotowane na tę okazję. Dostrzec można było mnóstwo balonów, a także skosztować słodkich przekąsek. Impreza odbyła się w klimatycznym miejscu, pełnym zieleni, a przyszła mama została hojnie obdarowana prezentami przez osoby przybyłe na tę okoliczność.