Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Stało się. Pałac Kensington niespodziewanie opublikował zdjęcie księżnej Kate
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 11.06.2024 22:15

Stało się. Pałac Kensington niespodziewanie opublikował zdjęcie księżnej Kate

księżna Kate
Fot. East News/Rex Features

Księżna Kate to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych postaci w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Niestety, choroba nowotworowa sprawiła, że od dłuższego czasu nie pojawiała się publicznie oraz w mediach społecznościowych. Tak naprawdę ostatni mieliśmy okazję zobaczyć ją w marcu, gdy przekazywała światu informacje o swoim stanie zdrowia.

Księżna Kate pierwszy raz od dawna udzieliła się w mediach społecznościowych

Nic dziwnego, że ostatnia aktywność na oficjalnym profilu księcia i księżnej Walii na Instagramie zaskoczyła wielu. 11 czerwca po raz pierwszy od wielu miesięcy udostępniono jej zdjęcie. Publikacja wywołała falę komentarzy i spekulacji.

Na zamieszczonym na oficjalnym Instagramie książęcej pary zdjęciu widzimy księżną Kate wraz z mężem, księciem Williamem, skupionych na wodorostach. Ze wpisu dowiadujemy się, że są one jednym z najbogatszych zasobów planety, który może stanowić rozwiązanie niektórych problemów środowiskowych. Choć zdjęcie nie jest nowe, jego publikacja była sygnałem, że księżna powoli wraca do zdrowia i mediów społecznościowych.

Wodorosty są jednym z najbogatszych zasobów planety i stanowią potencjalne rozwiązanie niektórych z największych problemów środowiskowych odczuwanych na całym świecie. Zapoznajcie się  z dotychczasową podróżą… - czytamy w relacji.

Relacja księżnej Kate
fot. Instagram: @princeandprincessofwales
Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Oszałamiająca piękność

Fani księżnej Kate upatrują w publikacji znaku, że ukochana księcia Williama wraca do zdrowia

Nic dziwnego, że wiadomość ta wywołała falę komentarzy. Plotki o problemach zdrowotnych księżnej Kate zaczęły krążyć już pod koniec ubiegłego roku, gdy nagle zniknęła z przestrzeni publicznej. Długie milczenie rodziny królewskiej tylko nasilało spekulacje, które ostatecznie ucięto, gdy w marcu 2024 roku Kate Middleton sama ujawniła, że choruje na nowotwór. Od tego czasu księżna skupiła się na leczeniu i rekonwalescencji, unikając publicznych wystąpień.

Choć już wiemy, z czym zmaga się ukochana księcia Williama, to rodzina królewska wciąż pozostaje wyjątkowo oszczędna w udzielaniu informacji na temat stanu jej zdrowia. To właśnie dlatego najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie przyciągnęło uwagę i wywołało lawinę komentarzy od fanów i obserwatorów rodziny królewskiej.

Całkiem niedawno księżna Kate wysłała do mieszkańców Zjednoczonego Królestwa list z przeprosinami, który został odczytany publicznie. W treści wskazywała na jej dumę z poddanych oraz podziękowała za całe wsparcie, które otrzymywała od nich w trudnym czasie.

Powrót księżnej Kate nie nastąpi zbyt prędko. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek wróci do dawnych obowiązków

Obecnie Kate Middleton koncentruje się na powrocie do zdrowia. Zagraniczne media donoszą, że gdy znów zacznie sprawować swoje obowiązki, nic już nie będzie takie samo. Informatorzy bliscy rodzinie królewskiej sugerują, że księżna może nigdy nie powrócić do pełnienia swoich obowiązków z taką intensywnością jak wcześniej. Według "Daily Beast" nastąpi to zresztą nie wcześniej niż na początku 2025 roku.

Księżna Kate zawsze była postrzegana jako osoba oddana swoim obowiązkom i rodzinie. Jej długotrwała nieobecność w mediach społecznościowych była zauważalna, ale społeczność i fani pozostali wyjątkowo wyrozumiali dla jej trudnej sytuacji. Wielu ma nadzieję, że powrót Kate do zdrowia będzie oznaczał również jej powrót do publicznych obowiązków, chociaż z mniejszą intensywnością.

Zdrowie księżnej Kate ma ogromne znaczenie nie tylko dla jej samej, ale także dla rodziny królewskiej i jej publicznego wizerunku. Ukochana księcia Williama to jedna z najbardziej lubianych postaci wśród Royalsów, a jej charyzma, zaangażowanie w działalność charytatywną i bezpośrednie podejście do ludzi uczyniły z nią wymarzoną przyszłą królową.

Nic dziwnego, że zdjęcie księżnej Kate, które pojawiło się na Instagramie, dla wielu osób było długo wyczekiwanym sygnałem jej zbliżającego się powrotu. Choć przed nią jeszcze długa droga do pełnego zdrowia, aktywność w mediach społecznościowych świadczyć może postępach w leczeniu, co dało ulgę jej licznym fanom.