Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Oszałamiająca piękność
Irmina Jach
Irmina Jach 11.06.2024 19:55

Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Oszałamiająca piękność

Janusz Józefowicz Natasza Urbańska
Fot. KAPIF

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz niedługo będą świętować 17. rocznicę ślubu. Para doczekała się córki Kaliny, która stawia pierwsze kroki na scenie Studia Buffo. Nastolatka wyróżnia się nie tylko talentem, ale także niesamowitą urodą.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz tworzą zgraną parę

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, mimo początkowych kontrowersji, od wielu lat tworzą udaną parę. Aktorka po raz pierwszy zobaczyła przyszłego męża, gdy miała 13 lat. W sierpniu 2008 roku stanęła u jego boku na ślubnym kobiercu, a niedługo później urodziła córkę.

Dostałam się do teatru jako tancerka, mając 17 lat. To było cudem. Pierwszy raz próbowałam dostać się do "Metra". Miałam 13 lat i pierwszy raz go zobaczyłam. Takich ludzi się nie zapomina. […] Ja wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną. Jeszcze nie teraz, ale czułam, że on to ten ktoś — mówiła w wywiadzie.

Joanna Kurowska pracowała z Kaźmierską. W głowie się nie mieści co o niej mówi

Janusz Józefowicz ma dzieci z poprzedniego małżeństwa

Małżeństwo z Nataszą Urbańską nie było pierwszym poważnym związkiem starszego o 18 lat od aktorki Janusza Józefowicza. Wcześniej był mężem Danuty Józefowicz, z którą doczekał się dwójki dzieci 41-letniej dziś Kamili i 31-letniego Jakuba.

Danka miała ogromny żal, bo zajęła się domem i wychowywaniem dzieci, a Janusz dzięki jej decyzji cały czas mógł się rozwijać. Inaczej to sobie wyobrażała, zawiodła się — donosiły osoby z otoczenia Janusza Józefowicza.

Dzieci, które początkowo miały winić aktora za rozpad małżeństwa z ich matką, ostatecznie zaakceptowały jego związek z Nataszą Urbańską. Jakub Józefowicz pozostaje w dobrych kontaktach także z przyrodnią siostrą Kaliną Józefowicz.

ZOBACZ TAKŻE: Od plotek o rozwodzie aż huczy. Natasza Urbańska właśnie dołożyła do pieca

Kalina Józefowicz jest podobna do mamy?

Kalina Józefowicz w grudniu tego roku skończy 16 lat. Nastolatka, choć wciąż uczęszcza do szkoły, już pracuje na własny rachunek. Można ją zobaczyć w kultowym już spektaklu Studia Buffo "Metro". Na scenie zadebiutowała już jako pięciolatka.

Poradziłam jej: idź na zajęcia, ucz się głosu, będziesz dobra, wejdziesz do obsady. Pracowała bardzo ciężko, rzeczywiście, bardzo jej na tym zależało i teraz gra w tym "Metrze". Widzę, że to jest dla niej bardzo ważne — opowiadała Natasza Urbańska.

Kalina Józefowicz, tak jak wiele rówieśniczek, jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy zobaczyć m.in. zdjęcia 16-latki z podróży. Według internautów młoda aktorka jest bardzo podobna do ojca. Zgadzacie się?