Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Oszałamiający dekolt nowej gwiazdy TVP. Co za wakacje
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.06.2024 20:56

Oszałamiający dekolt nowej gwiazdy TVP. Co za wakacje

Justyna Dobrosz-Oracz
fot. Facebook @Justyna Dobrosz-Oracz

Justyna Dobrosz-Oracz niedawno powróciła do TVP po kilkuletniej przerwie i dość szybko na nowo rozgościła się u publicznego nadawcy. Prezenterka rzadko mówi o swoim życiu osobistym, jednak systematycznie zamieszcza w social mediach prywatne kadry. Tym razem pochwaliła się wyjazdem i korzystając ze słonecznej pogody, zaprezentowała oszałamiający dekolt.

Justyna Dobrosz-Oracz powróciła do TVP

Justyna Dobrosz-Oracz widzom znana jest przede wszystkim jako prezenterka oraz korespondentka sejmowa. Przez wiele lat współpracowała z Telewizją Polską - pracowała w redakcji “Teleexpressu”, prowadziła również programy publicystyczne, tj. “Polityka przy kawie” czy “Kwadrans po ósmej”. Przez 8 lat w “Wiadomościach” pełniła funkcję reporterki sejmowej, lecz w 2016 roku pożegnała się z TVP

Następnie swoich sił spróbowała w “Gazecie Wyborczej”, gdzie została reporterką w dziale wideo oraz redaktorką w dziale Kraj. Pracowała tam przez 8 lat, po czym wróciła do Telewizji Polskiej. Na antenie TVP Info prowadzi “Pytanie dnia” oraz “Woronicza 17”.

Schejbal pożaliła się na kłopoty finansowe: "Nie miałam na chleb"

Justyna Dobrosz-Oracz wraz z najbliższymi wybrała się na wakacje

Justyna Dobrosz-Oracz wprawdzie ma obycie z kamerą i przez lata występowała publicznie, relacjonując to, co dzieje się w Sejmie, jednak rzadko mówi o swoim życiu osobistym. Niechętnie zdradza szczegóły dotyczące prywatności, jednak od czasu do czasu zamieszcza w sieci kadry, uchylając przy tym rąbka tajemnicy.

Tym razem dziennikarka pochwaliła się wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie wybrała się z najbliższymi. Rodzina Justyny Dobrosz-Oracz wraz z samą zainteresowaną korzystają z pięknej i słonecznej pogody, zażywając również kąpieli wodnych. Wyjazd ten najprawdopodobniej był podyktowany nie tylko chęcią odpoczynku, ale także ślubem kuzynki prezenterki, o czym poinformowała za pośrednictwem Facebooka.

ZOBACZ TAKŻE: Były gwiazdor "Barw szczęścia", a prywatnie zięć Gruchy z "Chłopaków nie płacze" żebrze o pracę

Justyna Dobrosz-Oracz korzysta z pięknej pogody, eksponując imponujący dekolt

Pośród licznych fotografii wykonanych podczas wyjazdu, które zamieściła Justyna Dobrosz-Oracz w social mediach, znalazło się jedno, które zapewne przykuło uwagę niejednego internauty. Widać na nim dziennikarkę, która podczas słonecznego dnia pozuje na plaży. Na jej twarzy widnieje uroczy uśmiech, który skrywa się pod rozwianymi włosami, jednak wzrok może skupić się nieco niżej, a mianowicie na imponującym dekolcie prezenterki.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy od wyraźnie zaintrygowanych internautów, którzy życzyli Justynie Dobrosz-Oracz udanego wypoczynku, a także zachwycali się jej urodą oraz nienaganną sylwetką.