Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Morozowski nagle zniknął z ekranu. Teraz wyjaśnił, co się stało
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.06.2024 21:57

Andrzej Morozowski nagle zniknął z ekranu. Teraz wyjaśnił, co się stało

Andrzej Morozowski
fot. KAPIF

Andrzej Morozowski od wielu lat związany jest z TVN24. Dziennikarz w połowie marca zniknął jednak z anteny, a przyczyną jego absencji była pilna operacja. Następnie poddał się koniecznej rekonwalescencji. Wiadomo, co z jego powrotem do pracy.

Andrzej Morozowski twarzą TVN24

Andrzej Morozowski spełnia się zawodowo od wielu lat. Miał okazję pracować w Radiu Zet, był reporterem sejmowym w “Teleexpressie”, a od ponad dwóch dekad jest pracownikiem TVN24. Prowadził, a także współprowadził liczne programy, tj. “Studio 24”, “”Rozmowa bardzo polityczna", “Skaner polityczny” czy “Teraz my!”. Był również nagrodzony za swoje zaangażowanie.

Na antenie TVN24 widzowie mają okazję oglądać jego autorski format “Tak jest!”, jednak w marcu br. Andrzej Morozowski zniknął z wizji. Okazuje się, że przyczyną jego absencji była operacja, której musiał się poddać.

Barbara Sienkiewicz osierociła 9-letnie bliźniaki. Wiadomo już, kto zajmie się dziećmi

Andrzej Morozowski przeszedł operację

Uważni widzowie zapewne dostrzegli, że w marcu Andrzej Morozowski zniknął ze swojego programu. Jego przedłużająca się nieobecność zapewne zaniepokoiła niejedną osobę i skłoniła do rozmyślań, co mogło przyczynić się do tej absencji. W kwietniu Tomasz Sianecki postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Podczas trwania formatu wyjawił, że dziennikarz poddał się koniecznej operacji.

Mogę państwu powiedzieć, że dzisiaj bardzo długo rozmawiałem z Andrzejem. Andrzej jest po pewnym zabiegu szpitalnym, tak to nazwijmy. Dochodzi do siebie. Wszyscy wiemy, że za dwa, trzy, może cztery tygodnie wróci w pełni sił. Też Państwa pozdrawia - wyjaśnił podczas trwania “Szkła kontaktowego”.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Rosiewicz ponad pół wieku był sam. Niewiarygodne, gdzie poznał swoją młodą żonę

Andrzej Morozowski wraca na antenę

Tomasz Sianecki wyjaśnił, że Andrzej Morozowski przeszedł operację, jednak wówczas nie uściślił, kiedy dziennikarz powróci na wizję. Nie padła żadna konkretna data, za to pojawiła się rozbieżność wynosząca nawet dwa tygodnie. Serwisowi wirtualnemedia.pl udało się ustalić, że prezenter w pracy pojawi się 18 czerwca i tak właśnie też się stało.

Andrzej Morozowski faktycznie tego dnia pojawił się na wizji i podziękował widzom za okazane mu wsparcie i trzymane kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.

Zacznę od podziękowań wszystkim, którzy tak niepokoili się o moje zdrowie. Świadomość, że tak wiele osób trzyma kciuki za to, żebym wyzdrowiał, dodała mi sił. Jak widać, podziałało i mogę przedstawić państwu dzisiejszych państwa i moich gości - powiedział Andrzej Morozowski.

Tagi: TVN24 TVN Szpital