Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Były gwiazdor "Barw szczęścia", a prywatnie zięć Gruchy z "Chłopaków nie płacze" żebrze o pracę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.06.2024 16:14

Były gwiazdor "Barw szczęścia", a prywatnie zięć Gruchy z "Chłopaków nie płacze" żebrze o pracę

Otar Saralidze
fot. Instagram @otarsaralidze_official

Otar Saralidze jest aktorem, a prywatnie zięciem Mirosława Zbrojewicza. Niestety, choć młody artysta miał okazję zagrać w kilku ciekawych produkcjach, ostatnio przez długi czas nie pojawił się na planie zdjęciowym. Przyczyną jest brak angaży do produkcji. Postanowił zatem wystosować swoistą prośbę.

Otar Saralidze zagrał w interesujących produkcjach

Otar Saralidze ma 34 lata i jest aktorem teatralnym, filmowym oraz dubbingowym. Widzowie mieli okazję zobaczyć go w kilku telewizyjnych oraz kinowych produkcjach, tj. “Mecenas Porada”, gdzie wcielał się w Adiego Tsurgana, “Barwy szczęścia”, grając postać Irka Redyka, “Kobiety mafii 2”, gdzie był Amirem czy w ekranizacjach powieści Blanki Lipińskiej: “365 dni”, “Kolejne 365 dni” i “365 dni. Ten dzień”, wcielając się w postać Domenico.

Wygląda jednak na to, że choć Otar Saralidze ma na swoim koncie wiele filmowych kreacji, w ostatnim czasie zniknął z planu zdjęciowego. Przyczyna jego absencji spowodowana jest jednak brakiem angaży do produkcji.

Dorota Gardias szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Walczę o spokój dla mojej córki"

Otar Saralidze narzeka na brak pracy

Otar Saralidze jest dość aktywny w social mediach i chętnie utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Choć cieszy się rozpoznawalnością, utyskuje, że w ostatnim czasie nie miał okazji wykazać się na planie zdjęciowym. W poście zamieszczonym na Instagramie zdradził, że pomimo tego, że co rusz ktoś mówi mu, że dużo gra, prawda jest zgoła inna. Aktor wyjawił, że brak pracy mu doskwiera i chętnie ponownie stanąłby przed kamerami.

Kochani, od roku nie byłem na planie filmowym. Często słyszę: „Ty przecież tyle grasz”. Wiem, jak jest trudno w tym zawodzie, bo trochę w tym siedzę, ale chciałbym zagrać jakąś fajną rolę, niekoniecznie Araba czy Włocha. Polecam się. Mam nawet dyplom - napisał Otar Saralidze.

Przy okazji zdradził, że wiele osób z branży mierzy się z takim samym problemem jak on, przez co rozumie ich irytację brakiem angaży. Jednocześnie życzy im powodzenia i wytrwałości.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Probierz na ustach zagranicznych mediów. “Panowie, co was powstrzymuje”

Otar Saralidze jest zięciem Mirosława Zbrojewicza

Co ciekawe, Otar Sariladze jest zięciem Mirosława Zbrojewicza. Panowie mieli okazję grać razem w Teatrze STU. Wówczas aktor nie spodziewał się nawet, że jego młodszy kolega po fachu kiedykolwiek stanie się jego rodziną.

Otar najpierw był moim kolegą z pracy. Poznaliśmy się ładnych parę lat temu, gdy graliśmy razem w Teatrze STU. Wtedy przez myśli by mi nie przeszło, że będziemy kiedyś rodziną. Nawet gdyby astrolog urodzeniowy mi to przepowiedział, bym w to nie uwierzył - mówił Mirosław Zbrojewicz w rozmowie z “Plejadą”.

Podczas tej rozmowy zdradził również, że choć znał Otara Sariladze, nie poznał go ze swoją córką Kasią. Młody aktor ożenił się Katarzyną Zbrojewicz 15 lipca 2023 roku.