Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor opuszcza studio "Pytania na śniadanie". Podano nazwisko nowego prowadzącego
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 20.06.2024 21:32

Katarzyna Dowbor opuszcza studio "Pytania na śniadanie". Podano nazwisko nowego prowadzącego

Katarzyna Dowbor
Fot. KAPIF

Trwa wielkie zamieszanie wokół programu “Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Dowbor ogłosiła swoje odejście ze studia śniadaniówki TVP. Według dostępnych informacji do ekipy ma dołączyć nowy prowadzący. Znane jest jego nazwisko.

Katarzyna Dowbor w "Pytanie na śniadanie"

Program “Pytanie na śniadanie” przechodzi od kilku miesięcy prawdziwą rewolucję. Wszystko po wyborach z 15 października 2023 roku i zmianie zarządu Telewizji Polskiej. Ta decydowała m.in. o wymianie całej ekipy prowadzącej słynną śniadaniówkę. To właśnie wtedy na jej kanapach pojawiła się Katarzyna Dowbor. Prezenterkę połączono wówczas w parę z Filipem Antonowiczem.

Gwiazdorski garnitur Michała Probierza na Euro 2024. Cena rzuca na kolana

Katarzyna Dowbor opuszcza studio "PnŚ"

Teraz jednak program czekają kolejne nowości. Jak się okazało, prezenterka znana z programu “Nasz nowy dom” opuszcza studio “Pytania na śniadanie”. Wszystko przez nową formę realizacji programu. Dziennikarka razem z ekipą wyrusza w Polskę, aby realizować program “w terenie”.

Będziemy wyjeżdżać. Mamy nie tylko piękne studio letnie, które jest jedyne w Polsce, bo tam mamy fantastyczne kwiaty, które ja uwielbiam i podziwiam ogrodnika, który się nimi zajmuje. Natomiast te wyjazdowe programy do mniejszych i większych miejscowości, myślę, że będą hitem. Idziemy do ludzi, chcemy być bliżej z nimi, ja już się szykuję na wyjazdy - zdradziła w wywiadzie dla serwisu ShowNews.

ZOBACZ: Pogodynek TVN musiał ratować sytuację. Emerytka zaliczyła niezręczną wpadkę

Wspomniany portal podzielił się także doniesieniami dotyczącymi nowego prowadzącego “PnŚ”. Według ustaleń ma nim być Grzegorz Dobek, który do niedawna piastował funkcję redaktora naczelnego “Plejady”. Póki co nie wiadomo kiedy dziennikarz miałby pojawić się na antenie. Wspomnianych doniesień nie potwierdza również Katarzyna Dowbor.

Wielkie zmiany w "PnŚ"

Przypomnijmy, że Katarzyna Dowbor na kanapach “Pytania na Śniadanie” zastąpiła m.in. Idę Nowakowską czy Małgorzatę Tomaszewską. Prezenterka w przeszłości była już związana ze śniadaniówką i powróciła do niej po kilkuletniej przerwie. W tym czasie realizowała się przede wszystkim jako prowadząca reality show Polsatu - “Nasz nowy dom”. 

ZOBACZ: Karol Strasburger nie wytrzymał w "Familiadzie". Tak zareagował na wpadkę uczestnika

“PnŚ” to obecnie najdłużej realizowany w Polsce program śniadaniowy. Zadebiutował na antenie TVP 2 w 2002 roku i od tamtej pory codziennie towarzyszy Polakom w pierwszych godzinach dnia. Format ma charakter poradnikowy i poruszane są w nim sprawy życia codziennego. W najbliższym czasie twórcy jednak szykują spore zmiany i planują wyremontować studio oraz dodać nowe cykle.

KAPIF_oryginal_K1210936F.jpg
Katarzyna Dowbor na planie “PnŚ” (2024). Fot. KAPIF