Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Weronika Książkiewicz w żałobie. Nie żyje ojciec jej dziecka
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 11.06.2024 17:39

Weronika Książkiewicz w żałobie. Nie żyje ojciec jej dziecka

Weronika Książkiewicz
fot. KAPIF, canva.com

Krzysztof Latek, były partner aktorki Weroniki Książkiewicz i ojciec ich 14-letniego syna Borysa, zmarł nagle w wieku 59 lat. Informację o jego śmierci potwierdziła osoba z bliskiego otoczenia aktorki w rozmowie z Pudelkiem.

Nie żyje ojciec dziecka Weroniki Książkiewicz. Krzysztof Latek miał 59 lat

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek zakochali się w sobie w 2008 roku. Ich związek szybko stał się obiektem zainteresowania mediów, głównie ze względu na różnicę wieku - Latek był o 16 lat starszy od pięknej aktorki. W 2010 roku na świat przyszedł ich syn, Borys Aleksander. Niestety, zaledwie trzy miesiące po narodzinach dziecka para zdecydowała się rozstać.

Przez lata po rozstaniu gwiazdy i Krzysztofa Latka toczyli spory sądowe dotyczące opieki nad synem. Relacje między nimi były wyjątkowo skomplikowane i dopiero w 2014 roku sąd zdecydował, że chłopiec pozostanie pod opieką matki, a ojciec będzie mógł widywać się z synem co drugi poniedziałek na dwie godziny oraz spędzać z nim drugi dzień świąt.

Teresa Werner zachwyca w kostiumie kąpielowym. Przecież ona ma 66 lat

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek przez długi czas walczyli o opiekę nad dzieckiem

Krzysztof Latek zmarł nagle w nocy z 10 na 11 czerwca 2024 roku. Informację tę podał serwis Świat Gwiazd. Jak dotąd nie podano przyczyny jego śmierci. Według informatora serwisu Weronika Książkiewicz jest w szoku i bardzo przeżywa tę tragiczną wiadomość. Najtrudniejszym momentem dla gwiazdy było powiadomienie syna o śmierci ojca.

Krzysztof Latek był przedsiębiorcą, który odnosił sukcesy w branży deweloperskiej. Był prezesem jednej z firm, ale mimo napiętego harmonogramu i zakończenia związku z Weroniką Książkiewicz starał się być obecny w życiu syna. W przeszłości wielokrotnie podkreślał, że bardzo kocha Aleksandra Borysa i pragnie spędzać z nim więcej czasu. Twierdził również, że aktorka utrudniała mu kontakty z synem, co było powodem ich sporów sądowych.

W 2016 roku doszło do poprawy relacji między Weroniką Książkiewicz a Krzysztofem Latkiem. Aktorka w wywiadzie dla "Na Żywo" przyznała, że ojciec jej syna jest obecny w jego życiu i może liczyć na jego pomoc.

Borys jest ukochanym dzieckiem całej rodziny, więc chętnie zajmują się nim moja siostra, mama i babcia. Mogę też liczyć na pomoc jego taty - wspominała wówczas aktorka.

Krzysztof Latek odszedł w wieku 59 lat. Weronika Książkiewicz nie skomentowała przykrych wieści

Śmierć Krzysztofa Latka wstrząsnęła bliskim otoczeniem gwiazdy. W trudnych chwilach gwiazda może liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki, Marty Dąbrowskiej, znanej z serialu "Barwy szczęścia". Waldemar Dąbrowski, ojciec Marty, potwierdził w rozmowie z Pudelkiem, że razem ze swoją córką wspierają Weronikę Książkiewicz w tym trudnym czasie.

Aktorka znana z produkcji takich jak "Planeta singli", "Powrót do tamtych dni" czy "Furioza" jak dotąd unika komentowania tej tragedii publicznie, nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie i nie zamieściła żadnej informacji na swoich profilach mediach społecznościowych.

Nagła śmierć Krzysztofa Latka z pewnością była ciosem dla jego bliskich - najbardziej w tym wszystkim szkoda jednak jego syna Borysa, który teraz będzie musiał zmierzyć się z bolesną stratą ojca. Mimo trudnych relacji z Weroniką Książkiewicz, Krzysztof Latek zawsze starał się być częścią jego życia i z pewnością dziecko boleśnie odczuje jego nagły brak.

 

Weronika Książkiewicz
fot. KAPIF
Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek
fot. KAPIF