Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Chwile grozy na koncercie. Polska gwiazda nagle spadła ze sceny
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.06.2024 22:41

Chwile grozy na koncercie. Polska gwiazda nagle spadła ze sceny

Wypadek Young Leosi
fot. Photo by Anthony DELANOIX on Unsplash, TikTok: @tymus666

To musiał być widok, który mroził krew w żyłach. Młoda raperka Young Leosia, znana ze swoich energicznych występów, przeżyła niebezpieczny moment podczas koncertu w Emilianowie. W trakcie występu artystka zrobiła jeden krok za daleko i spadła ze sceny, co uchwyciły kamery obecne na miejscu.

Groźna sytuacja na koncercie znanej raperki. Young Leosia spadła ze sceny

Incydent miał miejsce w niedzielę 9 czerwca, kiedy to Young Leosia, wykonując jeden ze swoich hitów, zbliżyła się zbytnio do krawędzi sceny. W pewnym momencie gwiazda straciła uwagę i zniknęła pomiędzy sceną a pierwszymi rzędami fanów. Jeden z tancerzy natychmiast zeskoczył za nią, aby pomóc jej wstać i wrócić na scenę. Cała sytuacja została nagrana przez fana, a wideo szybko zaczęło krążyć po mediach społecznościowych, wywołując ogromne poruszenie.

Young Leosia, mimo groźnego wyglądu upadku, zaskakująco szybko zareagowała, uspokajając swoich fanów. Zwracając się do tłumu, powiedziała: "Dobra, mordy. Żyję, żyję! Takie rzeczy się zdarzają". Jej słowa przyniosły ulgę wszystkim zgromadzonym, którzy z niepokojem obserwowali sytuację.

Tak wyglądały ostatnie chwile Marzeny Kipiel-Sztuki. Wielu nie miało pojęcia

Young Leosia zaliczyła kolejną wpadkę podczas koncertu. Mogło skończyć się tragicznie

Kilka godzin po incydencie raperka ponownie postanowiła zwrócić się do swoich fanów - tym razem na Instagramie. Udostępniła nagranie z upadku i dodała do niego pozytywną wiadomość.

Oczywiście, kochani, nic mi się nie stało. Nieważne jak upadasz, ważne jak wstajesz - przekazała artystka.

Young Leosia, właściwie Sara Leokadia Sudoł, jest jedną z najpopularniejszych polskich raperek młodego pokolenia. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się od pracy jako DJ-ka w klubach. Prawdziwą popularność zdobyła dzięki udziałowi w Hot16Challenge2 oraz wydaniu singla "Szklanki", który stał się hitem w polskich klubach. Jej teledysk do utworu "Szklanki" na YouTube osiągnął imponującą liczbę 42 milionów wyświetleń i zapewnił jej status gwiazdy.

Young Leosia do swoich wpadek podchodzi z dystansem. Tym razem nic się nie stało

Do niedawna Young Leosia była związana z wytwórnią rapera Żabsona, jednak ich drogi rozeszły się, a raperka postanowiła pracować na własny rachunek. Obecnie nie tylko promuje nowe artystki, ale także intensywnie koncertuje, zdobywając coraz większe grono fanów. Niestety, częste występy niosą za sobą ryzyko wielu nieprzewidzianych sytuacji. 

Na jednym z jej wcześniejszych koncertów we Wrocławiu, podczas tańca, odpiął się guzik od bluzki artystki, odsłaniając jej piersi. Cała sytuacja również została nagrana, a filmik szybko okrążył media społecznościowe. Również wtedy artystka zareagowała na sytuację z humorem, komentując:

Na wczorajszym koncercie otworzyło się więcej niż niejedno serce. Sezon letni rozpoczęty, kochani, haha - zareagowała na nagranie raperka.

Wszystko wskazuje na to, że również ostatni "wypadek" na koncercie gwiazdy nie zrobił na niej większego wrażenia.

Young Leosia
fot. Instagram: @youngleosia
Young Leosia
fot. Instagram: @youngleosia