Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Karolina Gilon ostro o komuniach dzieci bogaczy. Rutkowski złapie się za głowę, jak to usłyszy
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 10.06.2024 18:01

Karolina Gilon ostro o komuniach dzieci bogaczy. Rutkowski złapie się za głowę, jak to usłyszy

Karolina Gilon
Fot. KAPiF

Karolina Gilon zamieściła na swoich mediach społecznościowych film, w którym nie przebierając w słowach wypowiada się o komuniach organizowanych dla swoich dzieci przez niektóre majętne osoby. “Nie wiem czy wyprawiłabym sobie taki ślub” - komentuje prezenterka. 

Karolina Gilon ostro krytykuje wystawne komunie

Związana z telewizją Polsat popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon, zamieściła w mediach społecznościowych film, w którym ostro krytykuje organizowane dla swoich dzieci przez niektórych majętnych ludzi, wystawne komunie. 

Jak sobie przypominam swoją komunię, to najważniejsze było, żeby pójść do kościoła i by przyszli najbliżsi. Cieszyłam się z tego, że dostałam zegarek, jakieś 300-400 zł do koperty. Nawet nie pamiętam ile, ale na pewno nie były to tysiące i człowiek się cieszył - podkreśla Karolina Gilon 

ZOBACZ: Krzysztof Rutkowski ujawnił koszty komunii syna. Kwota robi wrażenie 

Zdaniem dziennikarki organizowanie takich przyjęć z okazji Pierwszej Komunii Świętej, to droga donikąd i robienie dzieciom krzywdy poprzez robudzanie nadmiernych potrzeb i oczekiwań.

Nie oceniam. Każdy żyje jak chce i jestem daleka od tego, żeby kogokolwiek oceniać. Co będzie na bierzmowaniu? Jak już dostał na komunię samochód, to co będzie chciał dostać na osiemnastkę? - pyta dziennikarka. 

Gwiazda "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala. Konieczna była operacja

Internauci komentują - "zgadzam się w 100 procentach"

Karolina Gilon wystosowała również apel do rodziców, którzy wolą wychowywać swoje dzieci skromnie. Dziennikarka była dla nich pełna uznania i przekazała kilka ciepłych słów.

Wy dajecie dzieciom luksus. To jest luksus: wartości, rodzina. Czas, jaki poświęcacie swoim dzieciom, a nie pieniądze - zaznaczyła.

Internauci są zachwyceni wystąpieniem prezenterki. Komentarze pod zamieszczonym przez nią filmem pełne są słów poparcia. 

Zgadzam się w 100procentach ludziom się totalnie w głowach poprzewracało. Wszystko zostało w tych czasach przewartościowane..Tylko pieniądze,gadżety się liczą nie obecność i czas jaki poświęcamy drugiej osobie ..Szok w jakich czasach przyszlo nam żyć.. - komentuje jednak z internautek.

Część komentujących zwracała ponadto uwagę na to, jakie priorytety powinny przyświecać rodzicom komunijnych dzieci i jakie wartości zostaną im tym samym przekazane. 

Większość ludzi w dzisiejszych czasach robi komunię pod publikę, które dziecko więcej prezentów dostanie i kto ma lepsze i tak się licytują, a w komunii raczej chodzi o samo błogosławieństwo i przyjęcie sakramentu, zaproszenie najbliższych i spędzenie z nimi czasu. Jeśli ktoś jest naprawdę wierzący, ostatnie co będzie się dla nich liczyło to właśnie prezenty i kasa - podkreśla kolejna osoba.

Kim jest Karolina Gilon?

Karolina Gilon to pochodząca z Mrągowa dziennikarka i prezenterka telewizyjna, w przeszłości także modelka. W latach 2015-19 pracowała dla telewizji TTV, by od września 2019 r. przenieść się do Polsatu

Popularność przyniosło jej prowadzenie programów “Love island. Wyspa miłości” oraz "Ninja Warrior Polska. 28 grudnia 2020 r. została nominowana do Telekamer w kategorii osobowość telewizyjna.