Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gwiazda "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala. Konieczna była operacja
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.06.2024 15:01

Gwiazda "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala. Konieczna była operacja

Sanatorium miłości
kadr programu "Sanatorium miłości" prod. TVP/VOD

Maria była jedną z uczestniczek minionej edycji “Sanatorium miłości”, została nawet “Królową Turnusu”. Niestety ostatnio kobieta zamieściła w sieci niepokojący wpis, z którego wynikało, że musiała udać się do szpitala. Konieczne było przeprowadzenie operacji.

Maria z "Sanatorium miłości" była "Królową Turnusu"

Maria Oleksiewicz pojawiła się w szóstej edycji “Sanatorium miłości” i szybko zyskała sympatię widzów. Dała się im poznać jako elegancka kobieta, która nie boi się wyrażać własnego zdania. Ponadto cechowało ją poczucie humoru oraz ciepło, którym otaczała bliskie swojemu sercu osoby. Podczas ostatniego odcinka i balu, który był zwieńczeniem pobytu seniorów w sanatorium, Maria została ogłoszona “Królową Turnusu”. 

Serialowy Walduś wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę. Zmarła w jego urodziny

Maria z "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala

Maria Oleksiewicz prężnie działa w social mediach, gdzie nie tylko dzieli się z internautami kadrami ze swojego życia prywatnego czy opowiada, co u niej słychać, ale również nostalgicznie wraca do przeszłości, zamieszczając swoje zdjęcia sprzed lat. Dzięki temu jej obserwatorzy mieli okazję przekonać się, jak wyglądała w młodości, dodatkowo mając ciemne włosy. Być może dla niektórych ten widok mógł być zaskakujący, gdyż w programie pojawiła się jako blondynka.

Tym razem Maria nie miała jednak dobrych wieści. Zamieściła na swoim Instagramie kilka zdjęć wykonanych w szpitalu. Zdradziła przy okazji, że czeka ją operacja. Nie wyjawiła jednak szczegółów dotyczących zabiegu, któremu musiała się poddać.

Jutro operacja, trzymajcie kciuki za powodzenie - napisała.

ZOBACZ TAKŻE: Niepozorny test psychologiczny. Wybierz tylko jeden kwiat

Internauci ślą życzenia pani Marii z "Sanatorium miłości"

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Zarówno na jej instagramowym profilu, jak i tym znajdującym się na Facebooku zaroiło się od życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Wysyłam dobre, pozytywne myśli, wszystko będzie dobrze, dużo zdrówka

Marysiu, będzie dobrze, inaczej być nie może. Skup się na przyjemnych, miłych wspomnieniach, to bardzo pomaga

Sercem i modlitwą będę Cię wspierać, życząc szybkiego powrotu do zdrowia

Marysiu, będzie dobrze, musisz być silna. Pamiętam o Tobie w modlitwie - możemy przeczytać.