Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Niepozorny test psychologiczny. Wybierz tylko jeden kwiat
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.06.2024 13:47

Niepozorny test psychologiczny. Wybierz tylko jeden kwiat

Kwiaty
fot. Freepik

Wykonaj ten test psychologiczny, a dowiesz się wiele o swoich cechach charakteru. Wystarczy, że przyjrzysz się kwiatom znajdującym się na powyższej ilustracji i wybierzesz jeden kwiatek, który jako pierwszy wyjątkowo zwrócił Twoja uwagę. Następnie poszukaj poniżej, co oznacza Twój wybór.

Kwiat numer 1

Jeśli Twoją uwagę przykuł kwiat, który jako pierwszy widnieje na powyższej ilustracji, oznacza to, że jesteś osoba skromną, nieco wycofaną, jednak nieustannie marzącą. W swojej głowie roztaczasz ciekawe wizje, snujesz plany, często dalekosiężne, wierząc, że kiedyś wszystkie z nich się spełnią. Na swoim koncie zapewne masz już życiowe doświadczenia, jednak w dalszym ciągu wewnętrznie czujesz się młodo. Zapewne jesteś osobą, która stara się zwykle spełniać czyjeś oczekiwania. A może teraz warto pomyśleć o sobie i zrobić to, co Cię usatysfakcjonuje?

Serialowy Walduś wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę. Zmarła w jego urodziny

Kwiat numer 2

Jeśli Twoją uwagę skupił kwiat znajdujący się na środku ilustracji, oznacza to, że masz w sobie nieposkromione źródło siły i mocy. Nie boisz się wyzwań, jesteś osobą pewną siebie i swoich wartości. Nie zabiegasz o niczyją sympatię, dumnie kroczysz własną drogą, nie bacząc na to, czy ktoś próbuje Ci rzucać kłody pod nogi. Twoje podejście do życia może niejedną osobę irytować, jednak ich zazdrość nie sprawi, że zejdziesz z drogi, którą z dumą kroczysz.

ZOBACZ TAKŻE: Wygląd Ewy Bem zaskakuje. Niedawno gwiazda odwoływała koncerty

Kwiat numer 3

Jeśli wybrałaś jednak kwiat, który znajduje się na samym końcu, jesteś osobą, która wie, czego chce, czego pragnie, jednak obawiasz się podjąć ryzyko, które pomogłoby Ci osiągnąć wymarzony cel. Choć chciałabyś wiele w swoim życiu zmienić, ciągle czujesz obawy, że coś może pójść nie tak. To myślenie zatrzymuje Cię w miejscu, nie pozwalając iść naprzód. A może warto tym razem odsunąć od siebie pesymistyczne myśli i zaryzykować?