Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel pokazała zdjęcia ze ślubu. W sieci rozpętała się burza
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.06.2024 18:44

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia ze ślubu. W sieci rozpętała się burza

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Roksana Węgiel bez wątpienia należy do najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. Gwiazda niedawno stała się pełnoletnia i od tamtej pory zaskakuje fanów swoimi życiowymi decyzjami. Od kilku miesięcy głośno mówi się o ślubie gwiazdy, a wielbiciele jej talentów z niecierpliwością czekają na zdjęcia z ceremonii.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z wesela. W sieci rozpętała się burza

Kariera Roksany Węgiel z roku na rok nabiera coraz większego rozpędu. Nic dziwnego, że gwiazdę w mediach społecznościowych obserwuje półtora miliona internautów. Niedawno artystka po raz kolejny znalazła się w centrum uwagi, gdy postanowiła opublikować na swoim profilu zdjęcia ze ślubu. Tym razem jednak nie chodziło o jej ceremonię, a o wesele przyjaciół, które odbyło się w miniony weekend.

Roksana Węgiel na uroczystość postanowiła założyć czarną suknię z głębokim dekoltem, co wywołało burzę w mediach społecznościowych. Gwiazda, która znana jest z odważnych i nietuzinkowych kreacji postawiła na suknię od marki God Save Queens, która mocno eksponowała jej wdzięki. Choć strój niewątpliwie przykuwał uwagę, wśród internautów nie brakowało głosów, że nie nadawał się na tę konkretną okoliczność.

Mało kto wie, że jest synem Andrzeja Rosiewicza. Znamy go z telewizji

Roksana Węgiel założyła czarną sukienkę na wesele. Czy tak wypada?

Jeden z gości uchwycił Roksanę Węgiel podczas rozmowy z Julią Wieniawą, która również gościła na imprezie. Zdjęcie gwiazd trafiło do sieci, wywołując lawinę komentarzy. Użytkownicy mediów społecznościowych szybko podzielili się na dwa obozy - jedni byli zachwyceni odwagą młodej wokalistki, inni uważali, że jej strój był nieodpowiedni na taką okazję.

Roksana Węgiel na weselu
fot. Instagram: @roxie_wegiel

Oprócz kroju sukni, kontrowersje wzbudził również jej kolor. Czerń jest oczywiście elegancka i szykowna, ale w kontekście wesela często bywa uznawana za nieodpowiednią. Kolor ten jest kojarzony z żałobą i zgodnie z przesądami może przynieść nieszczęście młodej parze.

Czy Roxana Węgiel rzeczywiście popełniła faux-pas? Zdania są podzielone i coś, co było źle widziane w czasach naszych rodziców, obecnie jest na porządku dziennym, a granice dobrego smaku i etykiety są coraz bardziej elastyczne. Trudno jednak nie zauważyć, że kreacja Roksany Węgiel, zgodnie z założeniem gwiazdy, przyciągała spojrzenia.

Co ciekawe, Roksana Węgiel w tej samej kreacji już wcześniej pokazała się publicznie. Wartą 1300 zł suknię miała na sobie podczas odbierania nagrody Super Expressu w Opolu. Wygląda więc na to, że młoda artystka jest do niej szczególnie przywiązana i wbrew stereotypom o kobietach nie ma problemu z tym, aby dwa razy pokazać się w tej samej sukience.

Roksana Węgiel wkrótce będzie bawić się na swoim ślubie. W organizacji pomaga jej inna gwiazda

Weselna kreacja Roksany Węgiel wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy, ale nie da się ukryć, że wiele osób wciąż czeka na zdjęcia z jego własnego ślubu. Wokalistka i Kevin Mglej przygotowują się do kościelnej uroczystości, która ma dopełnić ślub cywilny, który para wzięła w tajemnicy przed mediami. Zakochani zdecydowali się szybko sformalizować związek ze względu na poważną chorobę babci Kevina Mgleja. Młodym zależało na tym, aby mogła ona uczestniczyć w ich ślubie. Podobno w organizacji wydarzenia zakochanym pomaga Izabela Janachowska.

Iza pomaga w organizacji wesela i ślubu kościelnego, ale pomagała też w szybkim ogarnięciu ślubu cywilnego, który odbył się na początku roku. Wykorzystała swoje znajomości jako ekspertka ślubna i pomogła w przyspieszeniu terminu ceremonii w urzędzie pod Warszawą. Wszystko po to, żeby umierająca babcia Kevina, Barbara, mogła jeszcze przeżyć takie wzruszenie - przekazał niedawno portal "Super Express" powołująć się na słowa informatora.

Roksana Węgiel w rozmowie z portalem JastrząbPost nie ukrywała, że marzy jej się ślub kościelny i huczne wesele. Zdradziła, że "przygotowania trwają, a data się zbliża", ale nie chciała zdradzać szczegółów. Gwiazda zapowiedziała jednak, że po ceremonii z pewnością w jej mediach społecznościowych ukażą się jakieś zdjęcia.

Roksana Węgiel
fot. KAPIF
Roksana Węgiel
fot. KAPIF