Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Siostra Lewandowskiego pokazała wspólne zdjęcie. Wiadomo, jakie mają relacje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.06.2024 10:04

Siostra Lewandowskiego pokazała wspólne zdjęcie. Wiadomo, jakie mają relacje

Robert Lewandowski i Milena Lewandowska-Miros
fot. KAPIF

Robert Lewandowski to jeden z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Nie osiągnąłby tego, gdyby nie wspierająca rodzina - w szczególności mama oraz siostra Milena Lewandowska-Miros. Piłkarz zawsze może liczyć na 39-latkę, czego dowodem jest zdjęcie zrobione podczas ostatniego meczu na Euro 2024.

Siostra Roberta Lewandowskie opublikowała zdjęcie ze stadionu

Milena Lewandowska-Miros, starsza siostra Roberta, podobnie jak jej brat, ma sport we krwi. Przez wiele lat była siatkarką drużyny AZS Politechnika Warszawska, co pokazuje, że sportowa pasja jest u Lewandowskich rodzinna. Po zakończeniu kariery Milena skierowała swoje zainteresowania w stronę mody. Wraz z mężem, Radosławem Mirosem, prowadzi markę Signor Leone, specjalizującą się w luksusowych garniturach.

Pomimo napiętego harmonogramu zawodowego, Milena zawsze znajduje czas, aby wspierać swojego brata. Jest obecna niemal na każdym jego meczu, a jej wsparcie jest niezastąpione. Przed pierwszym gwizdkiem meczu z Holandią, Robert Lewandowski znalazł chwilę, aby spotkać się z Mileną i ich mamą, Iwoną Lewandowską, co zostało uwiecznione na zdjęciu, które szybko trafiło do mediów społecznościowych. Milena opatrzyła je żartobliwym komentarzem: "Kiedy pytacie mnie, kiedy się widzę z Robertem...".

Żona Piotra Zielińskiego zachwyca w mediach. Mało kto wie, jakie ma wykształcenie

Robert Lewandowski zawsze może liczyć na wsparcie ze strony rodziny

Zdjęcie opublikowane przez Milenę spotkało się z ogromnym entuzjazmem ze strony fanów. W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia i podziwu dla rodzeństwa. Kibice docenili, że mimo intensywnego życia zawodowego, Lewandowscy potrafią znaleźć czas na wspólne chwile i wzajemne wsparcie.

Wsparcie rodziny jest dla Roberta Lewandowskiego nieocenione, szczególnie w momentach dużej presji, jak podczas międzynarodowych turniejów. Milena Lewandowska-Miros, ze swoją sportową przeszłością i zawodowymi osiągnięciami, jest doskonałym przykładem oddanej siostry, która, jest gotowa wspierać brata mimo własnych obowiązków. Ich wspólne zdjęcia i chwile, które spędzają razem, są dowodem na to, jak ważna jest rodzina w życiu każdego sportowca.

Robert Lewandowski ma ostatnią szansę, aby osiągnąć coś na międzynarodowej imprezie

Euro 2024 jest dla Roberta Lewandowskiego szczególnie ważne. Po kompromitacji na Mistrzostwach Świata w Katarze, gdzie nie udało mu się skutecznie wykonać rzutu karnego, presja jest ogromna. W wieku 35 lat Lewandowski zbliża się do momentu, kiedy będzie musiał rozważyć zakończenie kariery, co czyni obecny turniej jeszcze bardziej znaczącym. Pierwszy mecz z Holandią, choć przegrany, pokazał, że polska drużyna ma potencjał, a kolejne mecze z Francją i Austrią będą kluczowe w walce o awans z grupy.

Robert Lewandowski nie miał okazji pomóc reprezentacji w meczu z Holandią, ale wiele wskazuje na to, że pojawi się na boisku podczas spotkania z Austrią. Bez wątpienia piłkarz będzie mógł wówczas liczyć na wsparcie ze strony rodziny. Sportowca niemal zawsze dopinguje mama z siostrą oraz ukochana, Anna Lewandowska. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu Robertowi Lewandowskiemu uda się wywalczyć upragniony awans z grupy.

Robert Lewandowski z mamą i siostrą
fot. KAPIF
Robert Lewandowski z mamą i siostrą
fot. KAPIF