Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Robert Lewandowski otworzył się na temat trzeciego dziecka. Rozwiał wątpliwości
Patryk Idziak
Patryk Idziak 14.06.2024 14:01

Robert Lewandowski otworzył się na temat trzeciego dziecka. Rozwiał wątpliwości

Robert Lewandowski
fot. Instagram @annalewandowska

Robert Lewandowski jest światowej klasy piłkarzem, ale i szczęśliwym ojcem dwóch córek. Fani mogą nieraz zobaczyć, jak wspólnie spędzają czas. Kapitan reprezentacji Polski powiedział, co myśli o powiększeniu rodziny.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska to dumni rodzice. Czy dwie córki im wystarczą?

Anna Lewandowska regularnie publikuje rozczulające zdjęcia, na których widać, jak rodzina cieszy się chwilami ze sobą. Mają dwie córki, Laurę i Klarę. Oboje dbają, by dziewczynki cieszyły się z dzieciństwa. To wierne kibicki Roberta Lewandowskiego i w ostatnim meczu Polski z Turcją wyprowadzały go na murawę.

Jacek Kurski dostanie nową pracę? Padła zdumiewająca deklaracja

Robert Lewandowski o planach powiększenia rodziny. "Nie wiem, jak to jest mieć syna"

Robert Lewandowski w wywiadach podkreśla, że córki są dla niego najważniejsze. Co do tego, czy chciałby mieć więcej dzieci, pozostawia decyzje żonie. To ona musi być gotowa.

Jestem dumny, że mam dwie córki. To super uczucie. Nie wiem, jak to jest mieć syna. A czy będę miał taką możliwość? Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię nie, nie mówię tak. Wiadomo, że to też decyzja Ani – stwierdził Robert Lewandowski w WP Sportowe Fakty.

Dalej Robert Lewandowski wyjaśniał, jakie ma podejście do dzieci. Najważniejsze są zasady i próba ich egzekwowania, żeby córki zostały dobrze wychowane.

Tłumaczenie dzieciom, co wolno, a co nie jest ważne, bo jak się pozwoli na coś raz, drugi, trzeci to później ciężko to już odkręcić. Więc ja wolę czasami zareagować wcześniej niż za późno.

Kryzys w małżeństwie Roberta Lewandowskiego?

Fani spekulowali na temat kryzysu w małżeństwie piłkarza po tym, jak przeprowadzili się do Hiszpanii, a Anna Lewandowska zaczęła uczęszczać na lekcję tańca. Mówiono nawet o potencjalnym romansie. Jednak para ciągle pokazuje się razem. Robert Lewandowski w programie “Monika Olejnik. Otwarcie” zapewniał, że nie ma z tym problemu. Sam nawet zaczął tańczyć i było to dobre dla jego relacji z żoną.

Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci – wyjaśniał.