Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Prawda o małżeństwie Justyny Steczkowskiej wyszła na jaw. Fani nie mieli pojęcia
Patryk Idziak
Patryk Idziak 14.06.2024 12:58

Prawda o małżeństwie Justyny Steczkowskiej wyszła na jaw. Fani nie mieli pojęcia

Justyna Steczkowska Maciej Myszkowski
fot. KAPiF

Justyna Steczkowska od wielu lat jest żoną Macieja Myszkowskiego. Para ma za sobą naprawdę długi staż, razem wychowują troje dzieci. To, co piosenkarka wyznała na temat swojego męża wprawia w osłupienie. Nie tego się spodziewano.

Justyna Steczkowska ma rzeszę fanów. Jej mąż nie wszystkiemu jest przychylny

Justyna Steczkowska od 1994 roku podbija polską estradę i zachwyca kolejnymi utworami. W tym roku omal nie zakwalifikowała się drugi raz na Eurowizję, zajmując drugie miejsce w krajowych preselekcjach. W konkursie głównym reprezentowała Polskę w 1995 roku. Niestety zajęła wówczas dopiero 18. miejsce. Mimo to Justyna Steczkowska zrobiła ogromną karierę, a jej album “Dziewczyna Szama” jest jednym z najpopularniejszych albumów poprockowych w Polsce.

Fani zachwycają się piosenkarką, a dzięki żywemu przyjmowaniu jej na scenie przez publiczność, Justyna Steczkowska jest regularnie zapraszana na różne wydarzenia. Zdradziła, że mąż nie jest jej fanem, a wręcz krytykiem.

Małgorzata Pieńkowska musiała odejść z "M jak miłość". Miała ważny powód

Justyna Steczkowska o swoim mężu. "Nabija się z moich piosenek"

Gwiazda była gościem serwisu Party i w rozmowie zdradziła, że Maciej Myszkowski nie przepada za piosenkami Justyny Steczkowskiej. Czasem pozwala sobie na niewybredny komentarz.

Mój mąż nie jest fanem, a czasem nabija się z moich piosenek – mówiła.

Mąż Justyny Steczkowskiej ma zwyczajnie inny gust muzyczny. Jest też ponoć zapalonym wędkarzem. Ich zainteresowania trochę się rozjeżdżają.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są małżeństwem niemal 25 lat

W 2000 roku wzięli ślub. Są rodzicami Leona, Stanisława i Heleny. Ten pierwszy poszedł w ślady matki i rozwija muzyczną karierę. Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wydają się tworzyć udany związek. Model i architekt pojawił się przy artystce w odpowiednim momencie. Justyna Steczkowska przeżywała rozstanie.

Choć byłam wśród ludzi i nie unikałam towarzystwa mężczyzn, nie potrafiłam nikogo tak naprawdę pokochać. Bałam się, że wyczerpałam już limit uczuć. Po roku miłość wróciła do mnie jednak ze zdwojoną siłą – mówiła w VIVIE!.