Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazdor "Gogglebox" został ojcem. Zdjęcie ze szpitala obiega sieć
Patryk Idziak
Patryk Idziak 14.06.2024 14:58

Gwiazdor "Gogglebox" został ojcem. Zdjęcie ze szpitala obiega sieć

Krzysztof Radzikowski
fot. Instagram @krzysztofradzikowski

Krzysztof Radzikowski to polski strongman z sukcesami, ale do szerszej publiczności trafił za sprawą udziału w “Gogglebox”. Na świat przyszło jego drugie dziecko. 

Krzysztof Radzikowski w showbiznesie dzięki "Gogglebox"

Krzysztof Radzikowski zdobył tytuł Wicemistrza Europy Strongman 2009 i Wicemistrza Europy w Wyciskaniu Belki 2009. Trenował go sam Mariusz Pudzianowski. W 2021 roku wystąpił na gali Fame MMA 12, gdzie przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Ale to nie te czynniki wpłynęły na jego popularność.

Za sprawą udziału w “Goggleboxie” TTV jego kariera w showbiznesie nabrała tempa. Prywatnie jest związany z Michaliną Pyszkiewicz. Para powitała na świecie ich drugie dziecko.

Robert Lewandowski otworzył się na temat trzeciego dziecka. Rozwiał wątpliwości

Michalina Pyszkiewicz urodziła. Krzysztof Radzikowski pochwalił się zdjęciem

Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz mają już jednego syna, Antoniego, teraz rodzina powiększyła się o kolejne dziecko. O ciąży informowali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wówczas opublikowali zdjęcie USG z wymownym podpisem: “Lepszego prezentu pod choinką jak córeczka nie mogliśmy sobie wymarzyć”.

Naraz pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami, a przez kolejne miesiące fani uważnie śledzili dodawane zdjęcia. Rodzice wyraźnie dawali znać, że z niecierpliwością czekają na córkę.

Krzysztof Radzikowski z córką. "Jestem Hania. 10/10"

Krzysztof Radzikowski dodał zdjęcie z malutką córką. Jego partnerka w końcu urodziła i teraz już tylko mogą cieszyć się obserwowaniem, jak rośnie. Zestawienie tak małego człowieka z umięśnionym Krzysztofem Radzikowskim robi wrażenie. Skala jest niesamowita.

Witam wszystkich jestem Hania 10/10 – pisze Krzysztof Radzikowski na Instagramie.