Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazdor disco polo został dziadkiem w wieku 38 lat. Niedawno urodziło mu się dziecko
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.06.2024 17:19

Gwiazdor disco polo został dziadkiem w wieku 38 lat. Niedawno urodziło mu się dziecko

Mr Sebii
fot. Instagram @mr_sebii_sebastian_zys

Sebastian Zys, znany fanom muzyki disco polo jako Mr Sebii niedawno pochwalił się, że powitał na świecie swoją piątą pociechę, a teraz kolejny zdradził radosne informacje dotyczące jego rodziny. Zdradził, że właśnie został dziadkiem - i to w wieku 38 lat.

Mr Sebii - gwiazda disco polo

Mr Sebii na polskiej scenie muzycznej aktywny jest od wielu lat. Znają go przede wszystkim słuchacze muzyki disco polo. Jest twórcą takich przebojów jak: “Czy kochać to za mało”. “Kolanko”, “Niezłe ziółko” czy “Nie szukaj mnie”. Działa również jako DJ oraz wodzirej.

A co wiemy o jego życiu prywatnym? Mr Sebii tak naprawdę nazywa się Sebastian Zys i jest dumnym ojcem piątki dzieci. Jego najmłodsza pociesza przyszła na świat w październiku ubiegłego roku i otrzymała oryginalne imię - Ajuna. A co ono oznacza? To już postanowił wyjaśnić jej tata za pośrednictwem Instagrama.

Ajuna to litewskie imię. Znaczenie imienia: Ajuna bardzo kocha rodzinę, lubi zarówno przyjmować gości jak i chodzić na spotkania towarzyskie, ma silny głos, dlatego realizuje swoje zamiłowania do przewodzenia innym. Doskonale przystosowuje się do sytuacji nawet najbardziej szokujących. Ajuna jest osoba zdecydowana - pisał w social mediach.

Fala hejtu na Julię Wieniawę, wszystko przez jeden post. "Nie mogę uwierzyć"

Mr Sebii został dziadkiem

Mr Sebii jest aktywny w mediach społecznościowych, jednak zwykle opowiada w nich o swojej pracy zawodowej, jedynie od czasu do czasu zdradzając szczegóły dotyczące swojego życia osobistego. Tym razem pochwalił się radosną nowiną - zdradził, że został dziadkiem. I to całkiem młodym, bo w chwili narodzin wnuczka, miał 38 lat.

No to zostałem chyba najmłodszym dziadkiem po 30-stce. Teraz to już nie wiem, czy jestem tak stary, czy tak młody. Nikoś, syn mojej osiemnastki Oliwii i Kacpra, urodził się wczoraj, ważył 4070 g i był 57 cm długi. Ciocia Nikosia, Ajunka, jest starsza jedynie o 8 miesięcy - pochwalił się muzyk.

ZOBACZ TAKŻE: Ekspertka wyczytała z ruchu warg, co księżna Kate mówiła do swoich dzieci. Spore zaskoczenie

Mr Sebii został dziadkiem, mając 38 lat

Dumny dziadek zamieścił na Instagramie kilka zdjęć, na których pozuje z nowo narodzonym wnukiem, a na twarzy artysty ewidentnie maluje się radość i zaciekawienie. Zapewne nowa rola, w którą właśnie wszedł, będzie dla niego interesującym wyzwaniem.

W sieci pojawiły się również liczne gratulacje, którymi muzyk został obsypany przez swoich obserwatorów. Co niektórzy zdradzili również, że byli w bardzo podobnej sytuacji jak artysta - powitali na świecie wnuczkę, gdy sami niewiele wcześniej świętowali narodziny swojej najmłodszej pociechy.