Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Śmierć byłego męża to nie jedyny cios dla Śleszyńskiej. Niedawno była w żałobie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 20.06.2024 20:45

Śmierć byłego męża to nie jedyny cios dla Śleszyńskiej. Niedawno była w żałobie

Hanna Śleszyńska
Fot. KAPIF

W czwartkowe popołudnie Hanna Śleszyńska poinformowała o śmierci swojego byłego męża - Wojciecha Magnuskiego. To jednak niejedyna tragedia w życiu aktorki. Jakiś czas temu pochowała ona swojego innego byłego partnera. 

Nie żyje były mąż Hanny Śleszyńskiej

Wojciech Magnuski zmarł 19 czerwca 2024 roku w wieku 66 lat. Aktor był związany z Hanną Śleszyńską w latach 80. XX wieku. Para była przez pięć lat w związku małżeńskim i doczekała się syna Mikołaja. Mimo rozwodu oboje pozostawali w przyjacielskich relacjach.

Informację o śmierci aktora znanego z “Domu” czy “Ekstradycji” opatrzono czarno-białym zdjęciem, a także przejmującym opisem. Śleszyńska opowiedziała o życiu zmarłego, a także zwróciła uwagę na to jak ważną była dla niej osobą

Wojtek dziękuję Ci ,że byłeś w moim życiu. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci. Odpoczywaj w pokoju. Łączę się w smutku i bólu z całą Rodziną, Bliskimi i Przyjaciółmi. Dziękuję za słowa otuchy płynące od wielu osób - napisała.

Nie żyje aktor "Domu". Był mężem Hanny Śleszyńskiej

To nie jedyna tragedia w życiu aktorki

Śmierć byłego męża to nie jedyna przykra okoliczność w życiu artystki. W zeszłym roku pożegnała ona innego swojego partnera - Jacka Brzoskę. Para poznała się przypadkiem na basenie, gdzie ich dzieci uczęszczały na lekcję pływania. Między nimi szybko zaiskrzyło i postanowili wejść w poważną relację. Aktorka jednak nigdy nie zdecydowała się na sformalizowanie związku, a finalnie para rozstała się po niemal 15 latach razem.

ZOBACZ: Nie żyje legendarny aktor. Smutne wieści obiegły świat

Mimo zerwania dotychczasowej relacji Śleszyńska (podobnie jak w przypadku z Magnuskim) pozostawała w dobrych relacjach ze swoim byłym ukochanym. Nagła śmierć mężczyzny okazała się jednak sporym szokiem dla gwiazdy i ta nie potrafiła sobie w pełni poradzić ze stratą. Udostępniła wówczas w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy - napisała wówczas na Instagramie.

Kto pomógł Śleszyńskiej w trudnych chwilach?

W tym trudnym czasie aktorce pomagała koleżanka z branży - Anna Głogowska. Wieści o ich dobrych relacjach zszokowały wówczas opinię publiczną, ponieważ tancerka jest partnerką Piotra Gąsowskiego, z którym niegdyś Śleszyńska była w związku. Kolorowa prasa wielokrotnie nakręcała wokół pań atmosferę wzajemnej nienawiści, które w rzeczywistości nie było. 

 Mamy świetne relacje, bo nikt nikogo nie odbił, ani nie wkroczył. Cieszymy się swoją obecnością. Zawsze się wspieramy na co dzień, odwiedzamy się i w święta, i w urodziny. Takie są realia, że nikogo to nie męczy, jest takie naturalne wsparcie - mówiła w jednym z wywiadów.

ZOBACZ: Tak teraz wyglądają bliźniaki Barbary Sienkiewicz. Opublikowano zdjęcie i zbiórkę

Przypomnijmy, że Hanna Śleszyńska to aktorka, którą szersza publiczność kojarzy głównie z ról Jadzi w “Rodzinie zastępczej” czy siostry Genowefy Basen w “Daleko od noszy”. Gwiazda w trakcie swojego życia pozostawała w związkach ze zmarłymi Wojciechem Magnuskim oraz Jackiem Brzoską, a także ze wspomnianym Gąsowskim.

KAPIF_oryginal_K1147763F.jpg
Hanna Śleszyńska (2024). Fot. KAPIF